آشنایی با اهداف گوگل

اهداف گوگل

اگر علاقه مند هستید تا گوگل شما را در صفحه اول نمایش دهد باید با الگوریتمهای گوگل آشنا شوید اما نکته قابل تامل این است که گوگل الگوریتمهایش را براساس اهدافش ایجاد میکند.پس ابتدا باید با اهداف گوگل آشنا بشیم.

اهداف گوگل

با آشنایی با اهداف گوگل میتوانید سایت خود را بیشتر به چیزی که مد نظر گوگل هست نزدیک کنید و سپس نتایج بهتری بگیرید.

بازدید سایتتان افزایش یابد و در پی آن فروشتان نیز تغییر خواهد کرد.

 

اهداف گوگلمبارزه با اسپم

برخی از سایت میخواهند با کارهای غیر قانونی یا دور زدن گوگل یا به اصطلاح استفاده از سئو کلاه سیاه به رتبه بالا در گوگل برسند.

برای مثال شروع  میکنند یک کلمه کلیدی را بارها در صفحات سایت خود به صورت بی ربط  استفاده میکنند که به گوگل بگویند سایت ما در این مورد است و ممکه اگر به سایت دیگری لینک میدهند،رنگ آن لینک را به رنگ کل متن در می آورند

تا کاربران متوجه سایتهای دیگر و رقیب نشود.اما باید بدانید انجام این کارها نه تنها سودی ندارد بلکه بعد از شناسایی توسط گوگل، سایت شما جریمه میشود و یکباره رتبه سایتتان افزایش می یابد.

ازکپی کردن به شدت بپرهیزید چون برای گوگل مهم است که هر سایت تولید محتوای منحصر به فرد خود را داشته باشد و در صورت کپی کردن حتما به سایت مرجع لینک دهید که هم از لحاظ اخلاقی و هم قانونی، بهترین کار را انجام  دهید.

 

نمایش مرتبط ترین نتایج به کاربران

داشتن ظاهری زیبا در نتایج جستجو یکی از مهم ترین خواسته های صاحبان وب سایت ها است. به منظور بالا بردن جذابیت ظاهر وب سایت روش های مختلفی وجود دارد که می توان به اقتضای نیاز یکی از آنها را به کار گرفت..

سایت ها میتوانند با سئو کردن به گوگل امکان این را بدهند که محتوای سایتشان را به کاربرانی که به آن محتوا یا محصول نیاز دارند، نمایش داده شود.پس سعی کنید محتواهای مفید تولید کنید و با بهترین سئو آن را ایندکس کنید.

 

بیشتر بدانید: اگر به دنبال یادگیری آسان،سریع و حرفه ای سئو هستید

ما پکیج سئو  کار حرفه ای را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

ایجاد تجربه لذت بخش برای کاربران

گوگل به دنبال ایجاد رضایت و لذت برای کاربران است و تمام تلاشش را میکند تا بهترین خدمات را ارائه دهد و این را چگونه تشخیص میدهد؟

وقتی کاربران به یک صفحه یا سایت بیشتر می آیند و زمان بیشتری در آن میمانند. گوگل متوجه میشود که این سایت، محتواش یا محصولات و خدماتش مورد پسند کاربران است پس به آن بهای بیشتری میدهد.

در نتیجه تلاش میکند آن را در نتایج اولیه و صفحه اول نشان دهد تا کاربران به آن دسترسی بهتری داشته باشند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× سوالی دارید؟