اینستاگرام و ثروتمندان موفق

اینستاگرام یکی از پر استفاده ترین برنامه های امروزه ایران و جهان است. با همه خوبی ها و بدی هایی که دارد نمی توان از تاثیر آن بر درآمدزایی کاربران اینستاگرام چشم پوشی کرد.

 

کسب درآمد به سبک اینستاگرام

همان طور که می دانید دو راه کلی برای کسب درآمد از اینستاگرام در پیش رو دارید. یا باید تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید و پیجی با تعداد فالوور، لایک و بازدید بالا برای خود داشته باشید یا اینکه از اینستاگرام به عنوان یک فروشگاه انلاین استفاده کنید.

 

اگر چه در این بین می توانید هر دو را روش را هم زمان با هم، داشته باشید. یعنی هم پیج خود را برای فروش بیشتر اداره کنید و هم تبلیغات سایر پیج ها را بپذیرید. در ادامه به سراغ کسانی رفته ایم که یک یا هر دوی این روش ها را برای خود در پیش گرفته اند و درآمدهای میلیونی کسب می کنند.

 

میلاد قاسمی خواه پارگام

میلاد قاسمی خواه، از طنز پردازان بزرگ اینستاگرام است که با تکیه بر استعداد خود، توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند. میلاد با ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار فالوور و نرخ اینگیجمنت ۱۲٫۲%  از بزرگ ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام شناخته می شود. محتوای پیج همگی از کلیپ های طنز ساخته شده که سوژه آن از بین اتفاقات روزمره و معمولی گزینش شده است.

 

هزینه تبلیغات استوری میلاد قاسمی خواه، به صورت متن تبلیغاتی، بنر، ویدیو و موزیک ارسالی خودتان همرا با تگ کردن پیج، کانال و یا سایت ۴ میلیون تومان می باشد. در صورت مراجعه حضوری میلاد قاسمی خواه در لوکیشن مورد نظر شما و ضبط ویدیو این مبلغ به ۶ میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

 

بررسی استوری های میلاد نشان می دهد که روزانه حدود ۵ استوری تبلیغاتی دارد که به طور متوسط یکی از آن ها حضور در محل تبلیغ است.

 

یک حساب سر انگشتی حقوق میلاد را روزانه ۲۲ میلیون و در طول ماه حدود ۶۵۰ میلیون برآورد می کند. اما این فقط یکی از رقم های عجیب و غریب تبلیغات در اینستاگرام است.

 

 


همیشه تضاد بین علم و ثروت در جامعه ما مطرح بوده است. همه ما نوشتن انشاهایی با موضوع علم بهتر است یا ثروت را به یاد داریم.

 

تقریبا همه بچه ها، در انشاهای خود به این اشاره می کردند که چقدر علم خوب و مقدس است اما در ته دلشان به ثروت چشم داشته اند. مجله علمی بدانیم تحقق همین دوگانگی و تضاد دوره های گذشته است. اما چرا؟

 

مجله اینستاگرامی بدانیم با یک میلیون و ۴۰۰ هزار فالوور تلاش کرده است گوشه های کوچکی از دانستنی های جهان را در قالب پست و استوری های آموزنده به اینستاگرامی های ایرانی یاد دهد. در واقع بسیاری از مردم دوست دارند گشت و گذار ان ها در اینستاگرام بی فایده نباشد و کمی هم به اطلاعات عمومی خود اضافه کنند.

 

نرخ تبلیغات استوری برای مجله بدانیم، برای هر ۱۰۰۰ بازدید، هفت هزارتومان می باشد. مثلا اگر شما برای تبلیغات خود نیاز به ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشید، هزینه تبلیغات شما هفتصد هزارتومان می شود.

 

فروش در اینستاگرامبیشتر بخوانید: ایده های کسب درآمد از اینستاگرام!

 

حالا فرض کنید که در هر روز ۴ استوری با نرخ یک میلیون بازدید سفارش گرفته شود، در این صورت بازده درآمدی شما در یک روز ۲۸ میلیون خواهد بود که مبلغ واقعا چشم گیر و خیره کننده ای است. حساب این مبلغ برای ما که خیلی وسوسه کننده است! ( ۷۵۰ میلیون تومان!!)

 

درآمد به سبک نازدونه

همان طور که قبلا هم گفتیم اینستاگرام یک زمین حاصلخیز برای رشد و گسترش کسب و کارهاست. مهم نیست که زمینه کاری شما چیست، فروشگاه شما در کجاست یا اینکه اصلا فروشگاهی دارید یا نه! آنچه در اینستاگرام مهم است دیده شدن شماست.

 

اگر مالک یک سایت فروشگاهی باشید می توانید از اینستاگرام برای معرفی سایت، افزایش ترافیک و فروش بیشتر استفاده کنید.

 

اگر صاحب یک فروشگاه هستید می توانید علاوه بر معرفی خود برای خرید های حضوری، خریدهای آنلاین و غیر حضوری از سراسر جهان داشته باشید.

 

یا حتی می توانید خانه داری باشید که رویای کسب درامد و پولدار شدن را در تخیلات خود می پرواند. هر کدام از این سه دسته که باشید می توانید به رویای خود برسید.

 

فروشگاه پوشاک نازدونه، بزرگترین مرکز تخصصی پوشاک کودک در شمال کشور است که با ۱۶۷ میلیون فالوور در اینستاگرام فعالیت می کند.  هم چنین پیج اینستاگرامی فروشگاه تخصصی کفش آن ها با ۶۲٫۷k فالوور از پیج های پر طرفدار فروش در ایران است.

 

عملکرد خوب نازدونه در اینستاگرام باعث شناخته شدن بیشتر آن در نواحی نزدیک کاری می شود. بررسی پیج و نگاه کردن به استوری و پست ها کاملا به شما نشان می دهد که فروش حضوری تا چه حد بالا است.

 

اما این یک طرف قضیه است. فروش آنلاین و غیر حضوری هم از این قاعده مستثنی نیست. بسته های پستی و سفارشات بالا هر روز انجام می گیرد.

 

به گونه ای که در یک روز کاری بیش از ۸۰۰ بسته پستی آماده ارسال می باشد. فرض بگیریم تنها راه کسب درآمد پیج نازدونه از طریق فروش اینستاگرام است.

 

فرض دیگری که در نظر می گیریم این است که حداقل سود برای هر بسته بیست هزار تومان است. این یعنی نرخ سود در یک روز معادل  تومان می باشد.

 

البته این تقریب بسیار ساده سازی شده است. فراموش نکرده ایم که هنوز ما فروش حضوری و هزینه تبلیغات را در این درامد خالص محاسبه نکرده ایم. که با لحاظ کردن ان ها این مبلغ بسیار بیش تر هم می شود.

 

کسب درآمد از اینستاگرام به روش شما چگونه است؟

در این مقاله، تیم مدیر ایده آل تلاش کرده است چند نمونه از پیج های موفق اینستاگرام در زمنیه فروش و تبلیغات را معرفی کند. مسلما پیج های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند و هر روزه سودهای خوبی از این بازار پر رونق به دست می آورند.

 

برای کار خود برنامه ریزی کنید. پیج های مشابه کار خود یا حتی متفاوت از آن را، زیر نظر بگیرید. سعی کنید رازهای پنهان و اشکال کارشان را پیدا کنید. موفقیت اتفاقی نیست! چرا سوژه آینده این مقاله پیج اینستاگرام شما نباشد؟

 

مدیر ایده آل، بهترین سرور خرید فالور در ایران، حامی شماست. اینفلوئنسر یا پیج فروش برتر بعدی شما باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه زمستانه

یه پیشنهاد 80 درصدی براتون داریم!

قیمت اصلی 1.300.000 تومان