بازاریابی اینترنتی با وردپرس

بازاریابی اینترنتی با وردپرس

چگونه با افزونه‌های وردپرس و استراتژی‌های حرفه‌ای در بازاریابی اینترنتی با وردپرس فروش سایت را بیشتر کنیم؟

 

بازاریابی اینترنتی با وردپرسبا پاپ‌آپ‌های خاص و هوشمندانه در صفحه محصول، فروش را افزایش دهید!

چگونه از سایت وردپرسی استفاده کنیم و با پیام‌های هوشمندانه، احساس خوب در بازدیدکننده ایجاد کنیم!

در این وبینار پلاگین‌هایی معرفی می‌شود که کمتر استفاده می‌شود و می‌تواند فروش سایت را تقویت کند!

آیا می‌دانستید تصمیمات خرید سایت آنقدر لحظه‌ای است که یک ترغیب بیشتر در سایت، شاید منجر به یک فروش بیشتر شود؟

حتی اگر حرفه ای هستید دوره های زیادی در رابطه با بازاریابی و وردپرس تیم مدیر ایده آل و دیگر دوستان هم شرکت کرده باشید بازم نکات خیلی زیادی در این وبینار ارائه خواهیم داد که جدید هستن و میتونید استفاده کنید!

هدف از این وبینار اینه که نکاتی را یاد بگیریم تا بتونیم فروش سایت کسب و کارمون رو سریعتر بالا ببریم و همینطور هم جمع آوری ایمیل ها رو خیلی بیشتر و سریعتر کنیم و رشد بسیار سریع داشته باشیم.

مخاطبان این وبینار وبمستران و کسانی که سایتشون با وردپرس راه اندازی شده.

یکی از مطالبی که ارائه خواهیم داد اینه که روی نرخ دیده شدن پیشنهادهای ما در سایت کار کنیم. بنظرم یکی از مهمترین و کاربردی ترین کارهای یک سایت همینه که نرخ دیده شدن پیشنهادات در سایت کار کنیم.

یکی از عوامل کم بودن فروش سایت در حال حاضر همین موضوعه که در این وبینار ایده های بسیار زیادی را پیش خواهیم گرفت و پیشنهادهای بسیار جذاب کاری کنیم فروش سایت را بالا ببریم.

در رابطه با سوالی که 90 درصد از کاربران سایت از ما میپرسن این هست که ما پیشنهادات خیلی خوبی در صفحه اول سایت گذاشتیم!!! اما دریغ از یک فروش و یا یک مشتری که در رابطه با پیشنهاد ما تماسی داشته باشیم!

پاسخ این سوال این هست که درسته شما پیشنهاد خوبی رو در سایت گذاشتین؛ اما این پیشنهاد شما در صفحه اول است. بنابراین کاربرانی که از طریق سایت گوگل وارد سایت می شوند مستقیما وارد قسمت جستجوی مطلبی که در سایت گذاشتین اعم از محصول یا مقاله, وارد سایت شما میشوند.

خیلی کم و به ندرت پیش میاد که کاربرانی که وارد قسمت مقاله سایت یا محصول می شوند وارد صفحه اصلی هم شوند. نتیجه پاسخی که آوردم این هست که پیشنهادی که ارائه میدیم باید در تمام سایت رویت داشته باشه.

در این دوره با پلاگین بسیار خارق العاده و کاربردی آشنا خواهید شد که در فروش سایت و جمع کردن اطلاعات تماس کاربران سایت کمکتان خواهد کرد و بدون اینکه تنظیمات بسیار زیادی روی پلاگین داشته باشید کارهای شما را پیش خواهد برد.

 

یک سوال بسیار پولساز!

کدام یک از صفحات و ایمیل ها توسط کاربران دیده میشوند ولی از آنها استفاده تبلیغاتی نمی کنید؟
خیلی از وبمستران روی صفحات خاص سایت که 100 درصد کاربران زمان خرید آنها را دیده اند هیچ کار خاصی روی آن صفحات انجام نمیدهند. و هیچ تبلیغی در آن برای فروش بیشتر ایجاد نمی کنند.

در این وبینار به نکات بسیار ریز که خیلی از مدیران سایت ها به آنها توجه نمی کنند…

 

ادامه مطلب و تهیه ویدئوی وبینار بازاریابی اینترنتی با وردپرس در سایت ایسمینار موجود است!