راهنمای عملی جمع آوری آدرس ایمیل بازدیدکنندگان

راهنمای عملی برای یافتن آدرس ایمیل

در ایجاد لینک، مواردی ناامید کننده تر از پیدا کردن فرصت مناسب برای لینک هستند اما در یافتن آدرس ایمیل مخاطب کاملاً قادر نیستند.

 

احتمالاً برای شما اتفاق افتاده که اگر می خواهید ارتباطی برقرار کنید یا هر نوع ارتباط برقرار کنید، تقریباً همیشه مستلزم ارسال مقدار نسبتاً قابل توجهی از ایمیل است.

 

به عنوان مثال مقالات خوب و زیاد در مورد روابط تجاری در زمینه ایجاد لینک وجود دارد، اما وقتی حتی نمی توانید یک آدرس ایمیل مخاطب پیدا کنید، ایجاد کردن روابط و ارتباط با مشتریان دشوار است.

 

بنابراین، امروز می خواهم به این موضوع معطوف شم که چگونه می توانید در یافتن آدرس های مهم ایمیل بهترین باشید.

 

سازندگان پیوند یا ارتباط زمان زیادی را صرف تلاش برای یافتن اطلاعات تماس می کنند، و این اغلب یک روند ناامید کننده است، فقط به این دلیل که جستجوی آدرس های ایمیل واقعا می تواند مشکل باشد.

 

سایتی که شما آن را هدف قرار داده اید ممکن است در وهله اول امکان داره صفحه مخاطبی نداشته باشد. یا اگر سایت دارای صفحه مخاطب است، فقط آدرس ایمیل عمومی را نمایش می دهد.

 

گاهی اوقات، سایت ممکن است آدرس های ایمیل زیادی را در اختیار شما قرار دهد. مثلا هشت نفر مختلف با عناوین شغلی مختلف یا مشابه وجود دارد. آیا باید به شخص روابط عمومی، مدیر بازاریابی یا مدیر وب سایت دسترسی پیدا کنید؟ مشخص نیست!

 

به هر صورت ممکن است، یافتن آدرس ایمیل مناسب برای هرگونه فعالیت در زمینه موفقیت آمیز کاملاً ضروری باشد.

 

در صنعت ما(بازاریابی و راه اندازی کسب و کار آنلاین)، شماره های دسترسی و پاسخ ها زیاد نیستند.

 

صادقانه بگویم، استاندارد دسترسی ها و پاسخگویی(باز کردن ایمیلها یا پاسخ به تماسها) بسیار تکان دهنده است – فقط ۸٫۵٪ از ایمیل های دسترسی از طریقی پاسخ دریافت می کنند.

 

من نمی توانم کمکی در این استاندارد دسترسی کنم اما تعجب می کنم که در طول راه رسیدن به چنین پاسخی کم، چه تعداد اشتباه مرتکب می شویم.

 

به همین دلیل لیستی از نکات و ابزارهایی را ارائه می دهم که به شما کمک می کنند هنگام ساختن و پیدا کردن پیوندها، آدرس های ایمیل و اطلاعات تماس مورد نیاز را پیدا کنید.

 

اگر توصیه های من را دنبال کنید در اینجا به نتیجه ای می رسید که می توان انتظارش را داشته باشید:

راهنمای عملی برای یافتن آدرس ایمیل هر کسی

 

همیشه با نگاه کردن در اطراف شروع می شود!

اول اجازه دهید با قانون طلایی من شروع کنیم: قبل از اینکه هیچ ابزاری را خاموش نکنید، همیشه باید به صورت دستی به دنبال ایمیل مخاطب صحیح خود باشید.

براساس تجربه من، ابزارiها و اتوماسیون آخرین راه حل است. اگر فقط به ابزارها و راه حل های خودکار نرم افزاری تکیه کنید، بیش از آنکه بخواهید به مسیر درستی بروید، ایمیل های ناامید کننده تری خواهید داشت.

یک دلیل ساده برای این امر وجود دارد: آدرس ایمیل که در وب سایت هدف شما درج شده است ممکن است تعجب آور باشد و همینطور متعلق به شخص مناسبی باشد که با آنها ارتباط برقرار کنید که ربطی به هدفتان هم نباشد!

حالا، اگر از یک ابزار استفاده می کنید، ممکن است ده ها آدرس ایمیل براتون ایجاد کند، و هرگز به درستی ایمیل شخصی صحیح را ارسال نخواهید داشت.

یکی دیگر از دلایلی که من به صورت دستی به دنبال ایمیلها هستم، به این دلیل است که بسیاری از ابزارهای یافتن ایمیل محدود هستند و فقط می توانند آدرس ها را پیدا کنند که با یک نام دامنه مرتبط هستند.

بنابراین، اگر یک مدیر وب سایت وجود داشته باشد که اتفاقاً دارای آدرس ایمیل gmail.com باشد، ابزارها و نرم افزارها یافتن ایمیل آن شخص را پیدا می کنند که هدف ما در رابطه با مدیر سایت نیست.

بنابراین، همیشه جستجوی دستی خود را با مراجعه به سایت شروع کنید. معمولاً پیوندی به صفحه تماس در سربرگها، پاورقی یا نوار کناری وجود خواهد داشت.

اگر صفحه ای وجود ندارد که صریحاً به آن “مخاطب” گفته میشود، یا اگر صفحه مخاطب فقط دارای آدرس های ایمیل عمومی است، این یک مورد است که توصیه می کنم به صفحه “درباره ما” وارد شوید.

شما همیشه می خواهید یک ایمیل شخصی پیدا کنید، نه یک عمومی یا یک فرم تماس. دستیابی به اطلاعات زمانی مؤثرتر است که می توانید به یک فرد خاص مراجعه کنید، نه به کسی که آن روز info@domain.com را چک می کند.

اگر با ایمیل های زیادی روبرو شدید و مطمئن نیستید که بهترین شخص برای تماس با چه کسی هستید، من پیشنهاد می کنم یک ایمیل به بهترین ایمیل پیدا شده خود ارسال کنید که چیزی شبیه به این باشد:

یافتن آدرس ایمیل

پاسخ:

یافتن آدرس ایمیل

به احتمال زیاد پاسخی به مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد. درصورتیکه در این مرحله نتوانستید آدرس ایمیلی را پیدا کنید، به بخش بعدی حرکت می کنم.

 

از موتورهای جستجو کمک بخواهید

شاید صفحه تماسی که به دنبال آن بودید پنهان باشد. شاید آنها مایل به تماس با آنها نباشند و یا به شدت نیاز به یک فرد جدید UX داشته باشند.

برای کمک می توانید به موتورهای جستجو مراجعه کنید.

موتور جستجو من به تازگی Startpage است. آنها به عنوان خصوصی ترین موتور جستجوی جهان لقب گرفته اند، آنها SERP های Google را به روشی نمایش می دهند که باعث نمی شود احساس کنید که تازه وارد میدان Times شده اید. آنها همچنین گزینه ای جالب برای مرور نتایج جستجو به صورت ناشناس با “نمای ناشناس” دارند.

برای اهداف خودم، از سایت استفاده می کنم: عملگر جستجو دقیقاً مثل این:

راهنمای عملی برای یافتن آدرس ایمیل

اگر در واقع یک صفحه تماس یا ایمیل در جایی از وب سایت آنها وجود داشته باشد که شما نتوانستید آن را پیدا کنید، این موتور جستجوی آن را برای شما پیدا خواهد کرد.

اگر درخواست سایت بالا نتیجه ای به دست نیاورد، من به تجربه خودم نوع و روش نوشتن کوئری در نوار جستجو را عوض میکنم.

اگر به دنبال ایمیل شخصی خاص هستید، نام آنها را قبل یا بعد از علامت های نقل قول تایپ کنید.

با این پرس و جو می توانید آدرس های ایمیل غیر دامنه پیدا کنید:

برای یافتن آدرس ایمیل هر کسی

 

اگر آدرس ایمیل آن شخص در جایی در دسترس عموم باشد، به احتمال زیاد می توانید آن را در نتایج جستجو پیدا کنید.

 

ابزارهای یافتن ایمیل

بسیاری از ابزارهای عالی پیدا کردن ایمیل برای انتخاب وجود دارند. اولین کسی که می خواهم درباره آن صحبت کنم شکارچی یا Hunter است.

آموزش عملی برای یافتن آدرس ایمیل

 

Hunter یک پسوند Chrome دارد که استفاده از آن بسیار آسان است. بعد از بارگیری و نصب افزونه، کارهای بیشتری دیگه نیاز نیست بکنید.

به سایتی بروید که به فکر ارسال ایمیل به آنها هستید، روی گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید و شکارچی را شکار کنید.

 یافتن آدرس ایمیل
استفاده از افزونه هانتر برای پیدا کردن ایمیل وبسایتها

هر آدرس ایمیلی را که می تواند در ارتباط با آن دامنه باشد، پیدا خواهد کرد. و همچنین به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس دسته بندی ها فیلتر کنید.

من گفتم آدرس ایمیل؟

منظورم این است که آدرس ایمیل، نام  شخصی که ایمیل برای اون شخصه و همینطور هم یک سری اطلاعات دیگری را هم در اختیار شما قرار خواهد داد که میتوانید از آن استفاده و دسته بندی کنید.

از دیگر امکانات این افزونه این که میتوانید اطلاعات بدست آمده را هم با فرمتهای خاصی به مانند CSV هم تهیه کنید و در نرم افزارهایی مانند OUTLOCK از سری نرم افزارهای ورد استفاده کنید.

 

از آنجا که من به طور مرتب از هانتر استفاده می کنم (و به دلایل خوبی که داره، همانطور که می بینید)، این همان شخصی است که من با آن بیشتر آشنا هستم. همچنین می توانید از برنامه آنلاین شکارچی برای جستجوی ایمیل بصورت عمده استفاده کنید.

 

نکته اصلی کار در بخش عمده و انبوه، فرمول موثری برای پیمایش تمام ایمیل ها است. افزونه هانتر ممکن است ده ها ایمیل برای یک پیدا  کند.

این باعث می شود اساساً حدس بزنید کدام آدرس ایمیل برای دسترسی بهتر است. بنابراین شانستون بسیار زیاد است و آینده کاملاً خوبی را خواهید داشت.

 

عملی برای یافتن آدرس ایمیل

 

چندین ابزار الکترونیکی دیگر برای یافتن ایمیل وجود دارد که من از آنها یادآوری می کنم.

در اینجا ۵ ابزار جایگزین برای یافتن ایمیل آورده شده است:

 

Sonvio

Clearbit Connect

Finder Expert

Find That Email

Voila Norbert

حتی اگر شخصاً سعی می کنم خیلی وابسته به ابزارها نباشم، ولی واقعیت این است که آنها در بسیاری موارد ساده ترین و راحت ترین مسیر را ارائه می دهند.

 

 

 

منتظر ادامه ایم مطلب باشید!

موفق باشید

 

 

.