رتبه بندی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی ایده ها و موضوعاتی هستند که محتوای شما را توضیح می دهند. از نظر SEO، آنها کلمات و عباراتی هستند که جستجوگرها در موتورهای جستجو وارد می شوند، همچنین به آنها “query search” گفته می شود.

 

اگر همه چیز را در صفحه خود لینک می دهید – تمام تصاویر ، فیلم ، کپی و غیره – کلمات و عبارات ساده ، این کلمات, کلمات کلیدی اصلی شما هستند.

به عنوان یک وب سایت و ایجاد کننده محتوا، می خواهید کلمات کلیدی موجود در صفحه شما با آنچه افراد جستجو می کنند ، مرتبط باشد ، بنابراین آنها شانس بهتری برای یافتن مطالب شما در بین نتایج دارند.

این دو پاراگراف یک توضیح کوتاهی در رابطه با سئو یا کلمات کلیدی بود. برای اینکه با سئو آشنایی کاملی داشته باشید میتوانید از قسمت جستجوی سایت کلمه سئو را جستجو کنید.

 

یافتن کلمات کلیدی یک سایت!

برای یافتن رتبه بندی کلمات کلیدی برای سایت خود یا سایت رقبا با استفاده از کلید واژه Explorer ، این مراحل را دنبال کنید:

URL وب سایت خود را در Keyword Explorer تایپ کنید

کشوری را انتخاب کنید که مخاطب در آن مستقر باشد

روی دکمه جستجو کلیک کنید

کلمات کلیدی رتبه بندی برتر را خواهید دید

برای مشاهده کلمات کلیدی بیشتر ، بر روی رتبه بندی کلمات در صفحه سمت چپ کلیک کنید

خواهید دید که تمام کلمات کلیدی سایت شما در رتبه بندی ، به همراه دشواری ، دامنه حجم جستجو ماهانه قرار دارد.

رقبای خود را اضافه کنید تا ببینید که چگونه در برابر سایر سایتهای صنعت خود کنار می آیید.

 

رتبه بندی کلمات کلیدی
رتبه بندی کلمات کلیدی

می توانید توسط دامنه اصلی ، زیر دامنه یا صفحه دقیق خود جستجو کنید. به عنوان مثال می توانید زیر دامنه ای مانند blog.mysite.com یا صفحه دقیقی مانند mysite.com/categ/product را جستجو کنید و گزینه مربوط را از قسمت بازشو انتخاب کنید.

 

جدول رتبه بندی کلمات کلیدی نشان می دهد که تعداد کلمات کلیدی دامنه ، دامنه فرعی یا صفحه شما در بین آن دسته از موقعیت های رتبه بندی پرطرفدار ، به همراه صفحه قدرت و دامنه مجاز رتبه بندی می شود.

 

کلمات کلیدی رتبه بندی را به یک کمپین اضافه کنید

اگر می خواهید کلمات کلیدی رتبه بندی شده خود را ردیابی کنید تا پیشرفت خود را در کنار رقبا مشاهده کنید ، این مراحل را دنبال کنید:

فروش با استفاده از سئو سایت خود را وارد Keyword Explorer کرده و مکان مخاطبان خود را انتخاب کنید
روی کلید واژه ها کلیک کنید


فروش با استفاده از سئو کادر اصلی کنار کلمات کلیدی یا کادر تأیید بالا را انتخاب کنید تا کلمات کلیدی به صورت عمده اضافه شوند


فروش با استفاده از سئو روی گزینه Add To… در سمت راست کلیک کنید


فروش با استفاده از سئو کمپین را از قسمت کشویی انتخاب کنید و کمپین را در جایی که می خواهید کلمات کلیدی انتخاب شده را ردیابی کنید ، انتخاب کنید.

 

یافتن کلمات کلیدی یک سایت!

 

همچنین یک برچسب Tracked را مشاهده می کنید که کلمات کلیدی را که قبلاً در یک Moz Pro Campaign ردیابی می کنید ، شناسایی می کند.

 

برای دیدن نشانی اینترنتی دقیقی که سایت شما برای آن رتبه بندی کرده است ، روی Rank کلیک کنید و روی شماره مورد نظر برای پاپ کردن آن صفحه در یک برگه جدید کلیک کنید.

 

برای یافتن رتبه بندی کلمات کلیدی برای سایت

 

نکته راهنما: بر اساس بالاترین رتبه های رقیب خود ، برای دیدن کلمات کلیدی آنها در رتبه بندی برای آنچه می توانید هدف قرار دهید ، فیلتر کنید.

 

مشاهده کلمات کلیدی بیشتر

 

آیا در سمت راست آن نماد پیکان کوچک پایین را مشاهده کرده اید؟

با افزودن یک رقیب، یک فلش کرکره ای ظاهر می شود که صفحات دیگری را نشان می دهد که در رتبه بندی آن کلمه کلیدی برای سایت شما یا سایت های رقبای شما قرار دارند.

 

رتبه بندی کلمات کلیدی در صفحه

 

همپوشانی رقبا

برای تولید این نمودار ون مفید ، رقبای خود را اضافه کنید – این به شما کمک می کند تا چند کلمه کلیدی را که با رقبای خود دارید مشترک باشید. برای کشف کلمات کلیدی با هم تداخل کنید ، روی بخش های نمودار کلیک کنید.

 

 

کلمات کلیدی رتبه بندی برتر

 

 

محصول مرتبط

مقالات مرتبط

 

موفق باشید!

 

 

 

 

× سوالی دارید؟