محدودیتهای اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام

در این مقاله به بررسی قوانین و محدودیت های اینستاگرام می‌پردازیم و روش‌هایی را نیز برای افزایش محبوبیت حساب کاربری ذکر می‌کنیم.

اینستاگرام نیز یک شبکه اجتماعی محبوب با ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال است که قوانین خاص خود را دارد. شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار توجه ویژه‌ای روی اینستاگرام دارند و در تلاش هستند تا محبوبیت حساب کاربری خود را در این بستر برای ارتقا میزان فروش و درآمد خود افزایش دهند. سرفصل‌های این مقاله بدین شرح هستند:

محدودیت‌های فالو و آنفالو
محدودیت لایک پست‌ ها
محدودیت کامنت‌ ها
افزایش مخاطب پروفایل‌ های جدید

این محدودیت شامل چه چیزهایی است؟

به دو دسته از محدودیت‌های اینستاگرام اشاره میکنیم. دسته اول این محدودیت‌ ها سیستمی هستند و دسته دوم بیشتر مربوط به فعالیت خود شما می‌باشد.

محدودیت های اینستاگرام چیست؟

به فعالیت‌ هایی که به صورت مداوم و در مدت زمان کم بسیار زیاد انجام می ‌شود محدودیت‌ ها در اینستاگرام گفته می‌ شود.
این محدودیت‌ ها مربوط به تعداد لایک، کامنت، فالو و آنفالو کردن توسط شما می‌باشد.

 

تعداد فالو در ساعت

اما تعداد فالو کردن در هر ساعت نیز دارای محدودیت هست. یعنی شما نمی‌توانید در هر ساعت بیشتر از یک تعداد پیج را فالو کنید. در هر ۶۰ دقیقه شما مجاز به فالو کردن ۶۰ پیج هستید. یعنی هر یک دقیقه یک پیج.

تعداد لایک در ساعت

شما در اینستاگرام فقط و فقط مجاز هستید که در هر ساعت ۳۵۰ لایک بزنید. یعنی هر ساعت شما اجازه دارید که فقط ۳۵۰ پست را لایک کنید.

محدودیت های اینستاگرام در کامنتها:

کامنت ها در اینستاگرام از نظر طول هیچ محدودیتی ندارند اما طبیعتا جالب نیست که شما در کامنت خود چهار صفحه مطلب تایپ کنید! اینستاگرام برای جلوگیری از تداخل کامنت ها و ایجاد یک حالت قابل درک تر، کامنت های بلند را به طور کامل نشان نمی‌دهد و حدود ۲۴۰ کاراکتر آن ها را در زیر پست نشان خواهد داد و یک آیکون با نماد “سه نقطه” هم در کنار کامنت طولانی مورد نظر قرار می‌دهد که کاربران علاقمند با لمس این آیکون می‌توانند به کل محتوای تایپ شده کامنت دسترس پیدا کنند.

اما برخلاف طول کامنت، ظاهرا برای تعداد کامنت های مجاز محدودیتی قرار داده شده و هر کاربر می‌تواند در یک ساعت نهایتا ۶۰ کامنت زیر پست های دیگری ثبت کند.

محدودیت های اینستاگرام در دایرکت :

دقیقا محدودیت های اینستاگرام که برای لایک و فالو در نظر گرفته شده‌اند برای دایرکت هم وجود دارند. یعنی هر کاربر در طول یک ساعت قادر به ارسال بیشتر از ۶۰ دایرکت نخواهد بود. در صورتی که اینستاگرام متوجه شود شما با ارسال محتوای نامناسب از طریق دایرکت سعی در دور زدن قوانین آن را دارید، خیلی زود اکانتتان را به حالت اکشن بن منتقل و در صورت تدوام این مشکل، ممکن است اکانتتان را فول بن کند.

نکته: طبق گزارش های به دست آمده اکانت های اینستاگرامی که به تازگی ساخته شده باشند، با محدودیت های بیشتری رو به رو خواهند بود و حتی تعداد لایک ها، فالوها، دایرکت ها و کامنت های مجاز آن در یک ساعت به ۳۰ عدد کاهش پیدا می‌کند.

خرید و فروش لایک و فالوور در اینستاگرام :

زمانی که شما فالوور و لایک خریداری می‌کنید، اکانت هایی به فالورهایتان اضافه شده و پست هایتان را لایک می‌کنند که اغلبشان فیک بوده با ربات ها ساخته شده‌اند.

هجوم این دسته از ربات ها و اکانت های فیک به پیج شما سبب خواهد شد که اینستاگرام به موضوع مشکوک شود و نه تنها اکانت های فیک را بن کند بلکه اکانت شما را هم بیشتر زیر ذره‌بین قرار دهد و در آینده و مشاهده اقدامات مشکوک آن را سریعتر و با اعتماد به نفس بیشتری بن نماید.

‫1 نظر ارسال شده در “محدودیتهای اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

× سوالی دارید؟