نکات مهم درمورد تبلیغات

تبلیغات را هرگز فراموش نکنید

تبلیغات هزینه ای است که شما انجام میدهید به منظور افزایش مشتری و درآمدتان.اکنون نکاتی در مورد تبلیغات موثر را بیان خواهیم کرد:

تعریف نام و نشان های سمعی و بصری در تبلیغات

اینکه بتوانید به ساده ترین شکل ممکن در چشم و گوش مردم باشید ،یک هنر بزرگ در تبلیغات است و باز هم متاسفانه عده ی کمی هستند که این را بدانند و به آن عمل کنند.بسیاری از نام و نشان های سمعی و بصریپیچیده هستند.
در واقع آنها را با با قلم معمولی نمیتوان کشید و از طرف دیگر نام و نشان های سمعی و بصری به گونه ای است که وقتی شما آنها را میبینید یا میشنوید سریع در همان لحظه،آن فروشگاه ،محشول یا سازمان برابتان تداعی میشود.

نشانه های بصری مانند: ✔nike
نشانه های سمعی : مانند شرکت امرسان که در تمام تبلیغاتش مدام تکرار میکرد زیبا ،جادار ،مطمئن

هرچه قدر هم کسب و کار کوچکی داشته باشبد،مشکلی وجود ندارد .شما باید برای خودتان نام و نشان و شعار داشته باشید.
شما باید به آینده کاریتان امیدوار باشید. پس به خودت اعتماد کن و از همین حالا با انتخاب یک نام و نشان و شعار در مسیر رسیدن به پول و ثروت گام بردار.

 

 

در تبلیغات از قوی ترین افراد روی زمین استفاده کنید:

خانم ها و بچه ها جز قوی ترین موجودات روی زمین بوده،هستند و خواهند بود و اگر تبلیغات را براساس این دوتنظیم بکنید و روی خصوصیات روانی آنها متمرکز بشوید، ضرر نمیکنید و فروشتان حتمی و قطعی افزایش خواهد داشت.

در تبلیغات خود بگویید که در همه حال در دسترس بوده،هستید و خواهید بود”به ساده ترین شکل ممکن”.

الان در دوره ای هستیم که تنوع محصول و خدمات برای مشتریان زیاد است پس شما باید انقدر مزیت در کاها و خدماتت ایجاد کنید ،که مشتری شما را انتخاب کند.پس با در دسترس بودن همیشه ،بهترین گزینه برای مشتریان خواهید بود.

در تبلیغات خود ولخرجی نکنید:

در ۹۹ درصد اوقات ولخرجی گردن در تبلیغات اصلا کار درستی نیست.چرا؟چون یک مجموعه کاری، همیشه در شرایط خوب مالی به سر نمیبرد و بنابراین خیلی جایی برای این ولخرجی ها نیست”یک توپ طلای جایزه،۲۰ میلیون جابزه نقدی و..”
اگر قرار باشد چنین تبلیغاتی سنت یک مجموعه شود ،میتوان آینده خطرناکی را برای آن پیش بینی کرد.پس بهتر است باتوجه به منبع درآمدمان تبلیغات را انتخاب کنیم.

هم در تبلیغات و هم در کسب و کارتان خلاقیت داشته باشید:

متاسفانه ما نه در زندگی و نه در کارمان خلاقیت نداریم. و حاضر هم نیستیم بدانیم که خلاق بودن چقدر میتواند در موفقیت ما نقش بسزایی داشته باشد.کارمان شده تکرار نسخه قدیمی پدر بزرگ ها ومادربزرگهایمان.

نمیخواهیم که حداقل تغییری درآن ایجاد کنیم و سپس نتیجه آن تغییر رادر زندگی و کارمان ببینیم.احتمالا برای شماهم پیش آمده است که فکر جدید،کارجدید یا حرف های جدیدی داشتید اما از ترس حرف مردم یا مسخره شدن توسط آنها،هیچ وقت ایده تان را بیان و اجرا نکردید.

الان هم میبینید آنها که طرحی مثل طرحی که شما در سر داشتید را اجرا کردند ،چقدر موفق هستند.آنها سودشان را میخورند وشما حسرتشان را.برای طرح ایده های جدیدتان اولا هرگز از حرف دیگران واهمه نداشته باشید دوما برای خود شریک و همراه کاری پیدا کنید سوما سعی کنید صبور باشید تا به خواسته های خود برسید

‫2 نظر ارسال شده در “نکات مهم درمورد تبلیغات

  1. بازخورد: عواملی که بازاریابان را تحت تاثیر قرار می دهد | مدیر ایده آل, آموزش بازاریابی, راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  2. بازخورد: عواملی بر بازاریابان تاثیر می گذارد مانند اجتماعی و فرهنگی، عوامل سیاسی، قانونی و اقتصادی،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.