وبینار بهترین افزونه های سئو برای گوگل کروم

بهترین افزونه های سئو برای گوگل کروم

اگر قصد دارید ترافیک بالایی داشته باشید و توجه کاربران را به صفحه خود جلب کنید، باید مرتباً روش های سئو را دنبال کنید و در تولید محتوا مدنظر قرار دهید ، شما نمی توانید کلمات کلیدی مناسب را به نفع خود تغییر دهید ، اما می توانید کلمات کلیدی مرتبط با صنعت خود را بیابید و محتوای خود را متناسب با آن ها تهیه کنید.

 

بیش از ۸۰% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است.

در واقع با استفاده از تکنیک های سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید.

داشتن این افزونه ها برای هر صاحب سایتی ضروری است. خیلی ها طرفدار گوگل کروم هستند و آن را جایگزین خوبی برای مرورگر فایرفاکس می دانند. این مرورگر به شما کمک می کند تجربه گشت و گذار سریعی داشته باشید و از تجربه کاربری عالی لذت ببرید. اگر بر روی رایانه تان از مرورگر کروم استفاده می کنید می توانید با نصب این افزونه ها عملکردتان را بیشتر کنید. در ادامه سعی می کنیم برخی از بهترین اکستنشن های سئو را برای کروم معرفی کنیم. استفاده از این افزونه ها برای هر وبلاگ نویس یا صاحب سایتی مفید خواهد بود. این افزونه ها به شما کمک می کند ارزش سئوی هر سایتی را بسنجید و ارزیابی کنید.

33 مورد از بهترین افزونه های سئو برای کروم که باید داشته باشید:

همانطور که قبلا نیز در سایت تیم مدیر ایده آل بیان کردیم کروم یکی از قدرتمندترین و بهترین مرورگرهای موجود است. این مرورگر افزونه یا اکستنشن های خوبی در خود دارد و کار را برای کاربران ساده تر و راحت تر می سازد.

 

نمونه ای از افزونه های سئو برای کروم

افزونه Note Anywhere:

افزونه سئو Note Anywhere

این افزونه از سری افزونه های سئو به شما اجازه می دهد هر جایی که دوست داشتید یادداشت ایجاد کنید و هر وقت آن صفحه را باز کردید به صورت خودکار به آن یادداشت دسترسی داشته باشید.

  • می توانید به کمک این افزونه در هر جایی از وب یادداشت ایجاد کنید
  • یادداشت ها همان لحظه ذخیره می شوند
  • می توانید با درگ و دراپ یادداشت ها را حرکت دهید.
  • یادداشت ها زمانی که دوباره از آن صفحه بازدید می کنید به صورت خودکار بارگذاری می شوند.

 

و یا افزونه Open SEO Stats:

افزونه سئو Open SEO Stats

Open SEO Stats یکی از افزونه های عالی برای کروم است و رتبه وب و آمارهای سئو را برای صفحه فعلی نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید به راحتی به Geo IP Location، Whois، Alexa, back links, indexed pages دسترسی داشته باشید.

این افزونه آمارهای مربوط به ترافیک را نشان می دهد
نسخه های کش شده را نشان می دهد
تعداد صفحاتی که در موتورهای جستجو ایندکس شده را نشان می دهد
لینک های نوفالو را شناسایی می کند و همه لینک های داخلی و خارجی صفحه را در اختیارتان می گذارد.
اطلاعات امنیتی سایت را نشان می دهد
اطلاعات متا را در اختیارتان می گذارد.
وضعیت آماری را نشان تان می دهد
زمان بارگذاری صفحه را نشان می دهد.

برای دریافت وبینار به سایت ایسمینار مراجعه کنید!

یه محصول برای تبلیغ رایگان داریم براتون!کلیک کن ببین

مجموعه 16 نکته عملی SEO
مجموعه 16 نکته عملی SEO
سئوکار حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.