ویدئوی آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

طراحی سایت بدون کدنویسی

با استفاده از طراحی سایت بدون کدنویسی شما می توانید وب سایت های بسیار حرفه ای با ظاهر بسیار زیبا را در کمتر از ۲ ساعت برای خود طراحی کنید.

فقط کافیست که با نحوه کار کردن با این قالب ها آشنا شوید و به آنها مسلط شوید. بعد از آن به راحتی می توانید وب سایت های بسیار حرفه ای را با این روش اجرا کنید.

چرا باید طراحی سایت را خودتان انجام دهید و به دیگران واگذار نکنید ؟

بسیاری از شرکت های طراحی سایت با استفاده از همین روش سایت شما را طراحی می کنند و هزینه های بسیار بالایی را برای این کار دریافت می کنند.

در صورتی که یادگیری این روش در کمتر از ۷ ساعت امکان پذیر است و شما پس از آن می توانید همانند یک طراح سایت حرفه ای به طراحی سایت های حرفه ای بپردازید.

 

اگر مدت ها در آرزوی طراحی و ساخت یک سایت هستید و زمان کافی برای یادگیری مباحث کدنویسی ندارید این روش هم امتحان کنید. تضمین می کنیم که آخرین تلاش شما برای رسیدن به این آرزوست.

 

اگر تبلیغات بسیاری را مبنی بر اینکه “در چند دقیقه طراحی سایت یادبگیرید و سایت خود را طراحی کنید” می بینید فریب آنها را نخورید.

یادگیری این روش خیلی هم آسان نیست و نیاز به تلاش دارد. فقط تنها تفاوت آن این است که نیازی نیست به مباحث کدنویسی وارد شوید و زمان های چند ماهه برای یادگیری در نظر بگیرید.

در این روش ما در ۷ ساعت این روش را به شما آموزش می دهیم اما مطمئن باشید که اگر حداقل ۳ برابر این وقت را برای تمرین اختصاص ندهید نتیجه ی دلخواه را نخواهید گرفت.

در نظر داشته باشید که یادگیری هر تخصصی نیاز به تمرین و ممارست دارد،تنها کاری که مدرسان می توانند انجام دهند کشف روش های ساده تر است.

اما در این روش ما تضمین می کنیم که بدون یک خط کدنویسی می توانید در زمان خیلی کمتر از روش کدنویسی سایت های بسیار زیبا و حرفه ای ایجاد کنید.

 

 

موفق باشید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.