چگونه فوق ستاره فروش شویم؟

این مقاله برای فروشندگان بلند پرواز و افرادی است که مشتاق هستند تا فروش و درآمد خود را بلافاصله افزایش دهند. و همچنین این مقاله برای کسانی تهیه شده می خواهند جزء ده درصد اول فروش در ضمینه کاری خود قرار گیرند.

همه ایده ها در این کتاب در جهت تبدیل شدن به فروشندگان برتر برای امروز و آینده برنامه ریزی شده است.

 

دو مسئله فروشندگان را به وجد می آورد:

پول

جایگاه

 

 

آنها دوست دارند که از حقوق خوبی برخوردار باشند و موفقیت خود را با میزان دستمزد خود نسبت به دیگران بسنجند. و به علاوه می خواهند به رسمیت شناخته شده و از آنان بخاطر تلاش و موفقیتشان قدردانی شود.

 

در طول سی ساله فروش حرفه ای من یعنی مدیریت و آموزش فروش, هزاران تماس فروش داشته ام و هزاران کتاب, مقاله, خبرنامه و گزارشات تحقیقاتی درباره موفقیت فروش مطالعه کرده ام.

 

در ادامه صفحات این مقاله یافته ها و تجربیات شخصی خود را ارائه خواهم داد. و البته همانطور که میدانید بدلیل گذشت زمان قادر نیستم بطور کامل همه منابعی که از آنان استفاده نموده ام را در اختیارتان قرار دهم.

در این کتاب همچون یک سمینار فروش حرفه ای, روش ها و تکنیک های فروش توضیح داده می شود. ابتدا با “بازی داخلی فروش” (بازی داخلی فروش بازی است که در ذهن فروشنده صورت می گیرد, یعنی طرز فکری که درباره خود دارد.

 

میزان سطح انتظاری که درباره عملکرد خود تجسم می گند) بحث را شروع کرده و سپس به شرح مهارتهای کلیدی که باعث بهبود نتایج شما می گردند, ادامه میدهیم و در پایان اقدامات ویژه مورد نیاز را ارائه خواهیم داد.

 

به منظور بهره برداری به طور کامل شما باید این کتاب را کاملا از آغاز تا پایان مطالعه کنید. سپس می توانید به فصل هایی که فکر میکنید به شما بیشترین کمک را در حال حاضر ارائه می کنند, بازگردید. سپس میتوانید اقدامات خاصی را برای استفاده فوری در آن حوزه بکار بگیرید.

 

بیشتر فروشندگان هرگز بطور حرفه ای دوره های آموزشی را نگذرانده اند. ۹۵ درصد از فروشندگان می توانند فروششان را با اطلاعات و مهارت های اضافی افزایش دهند.

 

گاهی تنها نیازمند یک مهارت اضافی هستید تا تبدیل به یک ستاره در دنیای فروشندگی شوید. این کتاب به شما مهارت ها را مشناساند و روند تسط برآن را به شما نشان خواهد داد.

 

گاهی سمینارها و سخنرانی های خود را با این سوال شروع می کنم: ” چه تعدا از افرار حاضر در زمینه فروش کار میکنند؟”

 

هموراه, تنها چند نفر از افراد حاضر دست خود را بالا می برند. سپس مکث میکنم و برای چند لحظه منتظر میمانم و دوباره می پرسم, چه کسانی واقعا در زمینه فروش کار میکنند؟”

 

ناگهان همه منظور من را متوجه می شوند. در این حال دست های بیشتری بالا می رود تا جایی که تمام دستها بالا می رود.

 

سپس این طور ادامه می دهم که ” درست است، همه افراد در زمینه فروش کار میکنید, اهمیتی نداره که چه کاری انجام میدهید. تمامی زندگی شما روندی مداوم از ارتباط, متقاعدسازی و تاثیرگذاری بر روی دیگر افراد هست”.

 

توانای شما در “فروش” به دیگر افراد به اندازه دیگر فاکتورها در زندگی و کار شما تعیین کننده ی موفقیت شما خواهد بود.

اگر درآمد و موفقیت شما به فروش بستگی دارد, آنچه در ادامه می آموزید می تواند زندگی شما را دگرگون کند.

 

این مقاله به این منظور نوشته ام تا به شما کسب و کاری حرفه ای را هدیه دهد, تا یک کتابچه دستی و همراه را در اختیارتان داشته باشید.

و هرگاه نیازمند اطلاعاتی در رابطه با موضوع پیش رو داشتید به آن مراجعه کنید تا ایده ها و تکنیک های کلیدی که میتواند به سرعت اثربخشی و کیفیت نتایج شما را افزایش دهد را از آن برداشت کنید.

 

بیش از ۴۰۰۰ کتاب در زمینه فروش در دسترس است که تقریبا تمامی آنها ارزشمند هستند اکا چه کسی آن قدر فرصت دارد که تمام آنها یا کتاب هایی که در رابطه با حوزه کاری خودتان است را مطالعه کند؟

 

از سوی دیگه این کتاب شامل ۲۱ مورد از مهمترین اصول موفقیت در فروش می باشد که من در طی آموزش بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ فروشنده حرفه ای در ۲۳ کشور جمع آوری کرده ام.

 

هر یک از این استراتژی ها در زمانها و زمینه های مختلف فروش مورد آزمایش قرار گرفته اند تا فروش و تاثیر گذاری شما را بلافاصله افزایش دهند.

 

زمانی که فروش را شروع کرد, و از خانه ای به خانه ای دیگر و از اداره ای به اداره دیگر می رفتم و تماس های تلفنی ناامید کننده برقرار می کردم, مفهومی به نام “قاعده لبه برد” را کشف کردم.

 

این یکی از بزرگترین نکات برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای در زندگی است که فروش یکی از آنهاست.

 

این اصل می گوید: تفاوت های کوچک در توانایی ها می تواند منجر به تفاوت های عظیم در نتایج گردد.

 

افزایش در مهارتهای مهم فروش از قبیل پیش بینی, جلسات متقاعدسازی, غلبه بر اعتراض ها و بهانه گیری ها و یا خاتمه دادن به فروش می تواند منجر به افزایش چشمگیر در نتایج فروش گردد.

 

این مقاله را به این منظور تهیه کردم تا بینش های عملی ارائه دهید که شما را قادر می شازد این مهارت ها را در عمل بکار گیرید و همچنین به شما قاعده “لبه برد” را ارائه خواهد داد.

 

و حالا یک ایده کلیدی دیگر برای موفقیت: ضعیف ترین مهارت شما تعیین کننده سقفی است که بر اساس آن سطح دیگر مهارت های خود را مشخص کرده و درآمد خود را تعیین می کنید.

 

به عبارت دیگه اگر در یکی از مهارتهای پیش بینی مشتری احتمالی یا خاتمه فروش دچار ضعف هستید, این نقطه ضعف می تواند به تنهایی نتایج فروش و میزان درآمد شما را تعیین کند.

 

یک کمبود و نقطه ضعف می تواند شما را از موفقیت دور کند و تفاوتی ندارد که در دیگر مهارت ها چقدر حرفه ای و قدرتمند هستید.

 

به عبارت دیگر این نقطه قوت شما بوده اند که شما را به جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارید رسانده است. اما چیزی که شما را از پیشروی بیشتر بازداشته ضعف شماست.

 

شما یاد خواهید گرفت که چطور به بازی دورنی یعنی ذهنی و بازی بیرونی فروش یعنی روش ها و تکنیک های فروش واقعی بپردازید. هنگامی که دو مولفه به طور همزمان ارتقا پیدا کنند اعتماد به نفس و فروش به سرعت روبه رشد خواهد بود.

 

دانلود کامل “چگونه فوق ستاره فروش شویم؟”