۲۰ روش برای سرعت بخشیدن به وب سایت

۲۰-روش برای افزایش سایت در کسب و کار اینترنتی

فکر میکنید سرعت بخشیدن به سایت شما در کسب و کار اینترنتی مهم نیست؟

یک ثانیه تاخیر در بازده زمان بارگیری صفحه:

     ۱۱٪ بازدید صفحه کمتر است
۱۶٪ رضایت مشتری را کاهش می دهد
۷٪ ضرر در تبدیل

چند ثانیه اضافی می تواند تأثیر بسزایی در توانایی شما در جذب بازدید کننده و فروش داشته باشد.

این بدین معنی است که داشتن یک سایت سریع ضروری است – نه فقط برای رتبه بندی خوب در Google ، بلکه برای بالا نگه داشتن سودها و درآمدهای آن.

 

به نظر شما چگونه بهینه سازی سرعت وب سایت به تبدیل آن به درآمد و سود بیشتر تأثیر می گذارد؟

سرعت آهسته تبدیل ها را می کشد.

در حقیقت ، ۴۷٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند وب سایتها در دو ثانیه یا کمتر بارگیری کنند – و ۴۰٪ صفحهای را که سه یا چند ثانیه بیشتر طول می کشد ، رها می کنند.

این بدان معناست که اگر سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد ، تقریبا نیمی از بازدید کنندگان خود را قبل از رسیدن به سایت شما از دست می دهید.

این به تنهایی ضربه بزرگی به تبدیل های احتمالی شما است.

و برای بازدید کننده هایی که تصمیم می گیرند به اطراف خود بپیوندند ، زمان بار آهسته شما می تواند باعث بازگشت آنها در آینده شود. در یک نظرسنجی ، ۷۹٪ از مشتریان اظهار داشتند که به عملکردی ضعیف به سایتی برنخواهند گشت.

 

 

در همان نظرسنجی ، ۵۲٪ از خریداران اظهار داشتند که بارگذاری سریع صفحه برای وفاداری سایت آنها مهم است و ۴۴٪ گفتند که آنها از دوستان خود درمورد تجربیات سایت ضعیف خبر می دهند.

در این بررسی همچنین مشخص شد که یک تاخیر یک ثانیه می تواند رضایت مشتری را در حدود ۱۶٪ کاهش دهد.

جای تعجب نیست ، بنابراین افزایش سرعت سایت باعث افزایش کارایی می شود.

یکی از بهترین نمونه های این امر ، بهبود در تبدیل و درآمد والمارت پس از افزایش سرعت سایت آنها است.

در طی تجزیه و تحلیل اولیه ، آنها دریافتند که بازدید کننده هایی که تبدیل شده اند صفحاتی را دریافت کرده اند که دو برابر سریعتر از بازدید کنندگانی که تبدیل نمی شوند.

 

 

این نشان می دهد که هرچه صفحه سریعتر باشد ، بازدید کننده احتمال خرید را بیشتر می کند.

والمارت در پایان بهینه سازی سرعت وب سایت خود نتایج زیر را گزارش داد:

برای هر ثانیه ثانویه از افزایش سرعت سایت ، آنها افزایش ۲٪ در تبدیل را تجربه کردند.
برای هر ۱۰۰ میلی ثانیه بهبود ، آنها درآمد افزایشی را تا ۱٪ افزایش دادند.

در یک مطالعه دیگر ، رابطه بین بار بار و نرخ تبدیل ، کاهش ۲۵٪ در نرخ تبدیل را تنها با یک ثانیه اضافی از بار بار نشان داد.

 

واضح است که تلاش برای افزایش سرعت سایت شما – حتی یک ثانیه – می تواند تأثیر عمده ای بر تبدیل ها داشته باشد

هنوز قانع نشده؟

در نظر بگیرید که گوگل یک بار به دلیل زمان بار اضافی ۰٫۵ ثانیه ، ۲۰٪ کاهش در ترافیک را تجربه کرده است.

در همین راستا ، آمازون یک بار تست A / B را اجرا کرد که در آن صفحات را با افزایش ۱۰۰ میلی ثانیه به تأخیر می اندازد. آنها دریافتند که حتی تاخیرهای کوچک منجر به کاهش “قابل توجه و پرهزینه” در درآمد می شود.

این دو یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین سایت های موجود هستند – بنابراین اگر کاربران مایل نیستند یک ثانیه اضافی برای بارگذاری آنها منتظر بمانند ، احتمالاً منتظر شما نخواهند بود.

چگونه دریابیم چه چیزی تبدیل های شما را می کشد
تأثیر سرعت وب سایت شما بر روی دید

اکنون که گوگل هنگام رتبه بندی سایت ها سرعت مورد توجه قرار می دهد ، بار شما نیز می تواند بر چگونگی دسترسی کاربران در وهله اول تأثیر بگذارد.

این امر به ویژه در حال حاضر صحیح است که شاخص اول موبایل خود را از دست می دهد. از دسامبر سال ۲۰۱۷ ، موتور جستجو رتبه بندی کلیه نتایج جستجو را بر اساس نسخه های موبایل صفحات انجام داده است.

جستجوی موبایل برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ از تعداد جستجوی دسک تاپ بزرگتر شد و سهم آن از جستجوی کلی فقط در حال رشد است.

این بدان معنی است که به نفع Google است که نتایج جستجوی خود را به کاربران تلفن همراه ارائه دهد. آنها نمی خواهند کاربران خود را به سمت سایتهایی هدایت کنند که بارگیری یا عملکرد خوبی در دستگاه های خود ندارند.

در نتیجه ، تجربه کاربر تلفن همراه اکنون حتی در نتایج جستجوی دسک تاپ ، نقش مهمی در رتبه بندی جستجو خواهد داشت.

این دقیقاً برعکس نحوه استفاده از این شاخص است.

تجربه کاربر مدتهاست که یک عامل رتبه بندی است ، اما قبل از این تغییر ، فقط تجربه دسک تاپ را مورد توجه قرار می داد. بنابراین حتی اگر یک سایت یک تجربه ضعیف در زمینه تلفن همراه داشت ، هنوز هم در رتبه یک در صفحه یک شلیک داشت.

موضوع دیگه این نیست.

اکنون ، صفحات بر اساس تجربه ای که در اختیار کاربران موبایل قرار می دهند ، ایندکس شده و رتبه بندی می شوند.

 

 

بنابراین اگر می خواهید رتبه بندی و دید خود را حفظ کنید یا بهبود ببخشید ، ضروری است بدانید که چگونه زمان بارگذاری وب سایت را کاهش دهید. شما باید سایتی داشته باشید که تجربه کاربر آسان و سریع را در هر مرورگر یا اندازه صفحه ارائه دهد.
چرا وب سایت من کند است؟

شما تست سرعت سایت را انجام داده اید و متوجه شدید زمان بار شما بسیار کند است. (اگر نمی دانید چگونه یک تست سرعت سایت را انجام دهید ، در این پست بعداً توضیح خواهم داد).

دلایل زیادی وجود دارد که باعث کاهش زمان بار سایت شما می شود. این می تواند چیزی باشد از زمان بار سرور گرفته تا اندازه تصویر تا تعداد تغییر مسیرهایی که در اختیار دارید.

این بدان معناست که برای بهبود سرعت صفحه یکسری مراحل وجود دارد. ما به ۲۰ مورد از آنها نگاه خواهیم کرد. اما قبل از شروع عیب یابی برای بهبود عملکرد وب سایت ، باید چیزی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید.

بیایید نگاهی بیندازیم که اوقات بار خوبی برای شما محسوب می شود ، تا چیزی را برای گرفتن فرصت به شما ارائه دهیم.
زمان بارگذاری صفحه مناسب چیست؟

قبل از شروع کار با سرعت سایت خود ، این ایده خوبی است که هدفی را برای مکان مورد نظر خود تعیین کنید.

اگر مطمئن نیستید که سرعت صفحه قابل قبول است چقدر می تواند مشکل باشد.

طبق گفته های گوگل ، بهترین تمرین سه ثانیه است. متأسفانه ، با توجه به یافته های گزارش معیار اخیر ، اکثر سایت ها جایی در این نزدیکی نیستند.

در تجزیه و تحلیل ۹۰۰۰۰۰ صفحه فرود آگهی موبایل که ۱۲۶ کشور را شامل می شود ، گوگل دریافت که ۷۰٪ از صفحات مورد بررسی تقریباً هفت ثانیه طول می کشد تا محتوای تصویری بالای برابر نمایش داده شود.

از بین تمام صنایعی که در آن گنجانده شده است ، هیچ یک به طور متوسط ​​حتی نزدیک به بهترین تمرین پیشنهادی سه ثانیه ای نبودند.

 

میانگین زمان لازم برای بارگیری کامل یک صفحه فرود موبایل ۲۲ ثانیه است ، اما اگر یک سایت موبایل برای بارگیری بیشتر از سه ثانیه طول بکشد ، ۵۳٪ از بازدیدها از بین می روند.

به علاوه ، با گذشت زمان بارگذاری صفحه از یک به ده ثانیه ، احتمال تندرست کاربر تلفن همراه ۱۲۳٪ افزایش می یابد.

 

 

 

× سوالی دارید؟