۵ اشتباه مبتدی ها در بهینه سازی نرخ تبدیل

۵ اشتباه مبتدی ها در بهینه سازی نرخ تبدیل

خبر عالی در مورد بهترین روشهای بهینه سازی نرخ تبدیل این است که سایر بازاریابان در حال حاضر در دستور العمل های موفق پیشگام بوده اند و برخی از اطرافیان مطمئن را شناسایی کرده اند. بنابراین مجبور نیستید وقت و هزینه خود را برای تکرار این اشتباهات تلف کنید.

 

در بهینه سازی نرخ تبدیل به عنوان یک مبتدی:

می توانید با استفاده از منابع خود هوشمندانه و جلوگیری از خطاهای پرهزینه، از رقابت استفاده کنید. با انجام این تغییرات ساده در نحوه نزدیک شدن به استراتژی بهینه سازی نرخ تبدیل خود ، در پایان یک بار بودجه و ساعت صرفه جویی می کنید.

امروز، ما قصد داریم پنج اشتباه برتر مبتدیان CRO را به اشتراک بگذاریم.

 

ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل ایجاد تغییرات براساس نظر به داده ها

یکی از رایج ترین خطاهای تازه کار، راه اندازی تغییرات جدید و بدون آزمایش آن است. فقط به این دلیل که یک طراحی تمیز تر ، مدرن تر یا زیبا تر از مدل قبلی خود به معنای بهتر شدن آن نیست.

 ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل

در برابر وسوسه مقاومت در برابر جایگزین کردن چیزهای قدیمی بدون چیز جدید فقط به این دلیل که فکر می کنید عملکرد بهتری خواهد داشت. صبور باش. اطمینان حاصل کنید که داده ها از فرضیه شما پشتیبانی می کنند که نسخه براق و جدید بهتر از نسخه اصلی است.

 

موفق ترین بازاریاب ها کسانی نیستند که همیشه می توانند پیش بینی کنند که کدام یک از این مسابقات برنده خواهد شد – آنها کسانی نیستند که اجازه ندهند تعصبات و نفس خود را از داده ها جلو بگیرند.

 

آنها به اندازه کافی فروتن هستند که می دانند فرضیات آنها اشتباه است – و غالباً. توجه داشته باشید که برخی از استثنائات در قوانین تجزیه و تحلیل وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

 

از همه مهمتر ، داده ها هرگز دروغ نمی گویند. اگر به فلات بهینه‌سازی تبدیل شده‌اید ، اولین جایی که نگاه کنید رویکرد آزمایش شماست. در اینجا چند مثال در دنیای واقعی نحوه وقوع این اتفاق آورده شده است.

 

مردم دوست دارند تم های وردپرس فانتزی و فانتزی را بدون آزمایش اجرا کنند ، زیرا فرض می کنند نسخه جدید از نسخه قدیمی برتر است.

 

با این حال، یک طراحی مرسوم، مد روز یا منحصر به فرد به همان اندازه که فکر می کنید اهمیتی ندارد. و حتی با تجربه، شما همیشه نمی توانید طرح برنده را تنها با ظاهر ساده پیش بینی کنید.

بنابراین حتی اگر یک طراحی جدید بهتر به نظر برسد، ممکن است اعداد داستان دیگری را بیان کنند. یک تست مبتنی بر داده ها می تواند به شما کمک کند بفهمید که کدام یک از طراحی ها به طرز شهودی کاربران را از طریق فرآیند راهنمایی می کند، بنابراین می توانید تصمیم خود را بیش از یک احساس انجام دهید.

 

صفحات Landing در بهینه سازی تبدیل نقش اساسی دارند زیرا آنها رایج ترین صفحات برای جمع آوری سرب هستند.

 

غالباً، یک بازاریاب کورکورانه یک صفحه فرود بصری جذاب و با اطلاعات بیشتر و گرافیک های نرم و صاف راه اندازی می کند. زیرا فرض می کنند که بیشتر از کمتر بهتر است.

 

اما حقیقت این است که بسیاری از عناصر قرار داده شده در مناطق اشتباه می توانند کاربران را از انتخاب خارج کنند.

 

ما بار دیگر و بارها به این سناریو می پردازیم. با بهترین اهداف، بازاریابان شروع به “دادن بیش از حد مزرعه” می کنند، بنابراین کاربران دیگر نیازی به انتخاب اتومبیل ندارند.

 

صاحبان سایت معمولاً بدون آزمایش، طرح های آهنربای سرب یا عناصر کوچکتر مانند پاورقی را ارتقا می دهند. آنها فکر می کنند این تغییر جزئی جزئی نیست که آزمایش لازم باشد و طراحی مدرن تر مطمئناً از نسخه قدیمی فراتر خواهد رفت. اما این همیشه درست نیست.

 

طرح های آشنا ممکن است چشم اندازهای بیشتری را تحریک کند. داده ها را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید نسخه جدید در واقع بهتر از نسخه اصلی است یا خیر. حداقل می توانید درک کنید که آیا در آینده ارزش وقت و سرمایه گذاری برای ارتقاء طرح های جزئی را دارید.

 

ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل نوشتن آگهی تبلیغاتی که با پیام صفحه فرود شما مطابقت ندارد

یک اشتباه رایج دیگر پیام رسان اختلاف در تبلیغات شما و صفحه فرود است. اگرچه ممکن است برای حفظ پیام یکسان واضح به نظر برسد ، این بهترین عملکرد بهینه سازی نرخ تبدیل اغلب در هنگام جابجایی یک قسمت از قطعات در حال حرکت در حرکات از بین می رود.

هر شرکتی متوسط ​​یا بزرگ احتمالاً دارای چندین آگهی تبلیغاتی است و لیست لباس های شسته شده از افراد خریدار را که در تبلیغات فیس بوک و AdWords هدف قرار داده اند، در اختیار دارد.

به عنوان مثال، یک موسسه حقوقی تأسیس شده ممکن است همه چیز را از “وکیل صدمه شخصی” گرفته تا “نحوه مقابله” انجام دهد.

“با مدیریت بسیاری، تبلیغ کنندگان سعی می کنند با استفاده از چند صفحه فرود برای همه چیز، وقت خود را حفظ کنند. به این ترتیب، آنها مجبور نیستند هزاران صفحه ایجاد و نگهداری کنند.

مشکل این رویکرد این است که شما با پیام های سیراب شده در صفحات فرود به پایان می رسید که به طور مؤثر با تبلیغات و جمعیت آماری شما مطابقت ندارد.

 

اگر آگهی شما گزارش یا راه حلی ارائه می دهد اما صفحه فرود شما می گوید برای به روزرسانی ها ثبت نام کنید، کاربران گیج و عصبانی می شوند و گزاف گویی می شوند.

 

این تجربه کاربری ضعیف منجر به پایین آمدن کیفیت و یا امتیاز مربوط به آن می شود ، که هزینه ها را افزایش می دهد و شانس نشان دادن تبلیغ شما را پایین می آورد.

 

برای تبلیغات خود صفحات فرود بی نظیری ایجاد کنید. مطمئناً استفاده از چند صفحه فرود برای همه چیز تلاش بیشتری دارد ، اما ارزش پرداخت آن را دارد.

به طور خاص، بررسی کنید تا مطمئن شوید که از صفحه پیوند آگهی بین صفحه استفاده کرده اید:

آموزش سئو مبتدی عناوین شما
آموزش سئو مبتدی کلمات کلیدی، پیشنهادات یا عباراتی که استفاده می شود

 

برای موفقیت در PPC ، به پیام رسانی مداوم و یک استراتژی بازاریابی CRO محکم نیاز دارید. برای جزئیات در مورد ساختن یک برنامه با کارایی بالا ، مقاله تولید سرب PPC ما را بررسی کنید.

 

 

ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل  منتظر اهمیت آماری وقتی غیرقابل دستیابی باشد (یا برای همیشه طول خواهد کشید)

 

اگر با اهمیت آماری آشنا نیستید ، این اندازه گیری است که چگونه می توانید از نظر ریاضی اطمینان داشته باشید که آزمون جدید شما برنده است. پس از همه ، داده ها دروغ نمی گویند.

 

ماشین حساب های اهمیت آماری رایگان به صورت آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کنند درست این کار را انجام دهید. استفاده از این روش حائز اهمیت است ، اما مبتدیان اغلب قبل از شروع آزمایش به آن خیلی تکیه می کنند.

 

در دنیای واقعی ، رسیدن به اهمیت آماری ممکن است هرگز اتفاق نیفتد زیرا نمی توانید ترافیک کافی بدست آورید. این مشکل مخصوصاً برای:

آموزش سئو مبتدی صنایع B2B
آموزش سئو مبتدی کار و کسب های خرد
آموزش سئو مبتدی بودجه بازاریابی کوچک
آموزش سئو مبتدی بخش های بلیط بالا (مانند املاک و مستغلات ، محصولات اطلاعاتی و نرم افزار)

 

بعضی اوقات، می توانید به اهمیت خود برسید ، اما به جای هفته ها ماه ها به ماه می انجامد. غالباً ، ارزش آن را ندارد که صبر کنید زیرا در عوض می توانید ابتکارات جدید را سریعتر آزمایش و راه اندازی کنید تا نتایج قابل توجه را ببینید. اگر فقط یک یا دو بار در سال تغییر را انجام دهید ، نتایج شما راکد خواهد شد.

 

بنابراین اگر بودجه یا اندازه بازار شما ترافیک شما را محدود کند، چه کاری انجام می دهید؟

ابتدا، آزمایش را در تمام صفحات فرود مناسب انجام دهید. اغلب، شما فقط در یک صفحه فرود ، مانند تغییر رنگ دکمه، یک آزمایش انجام می دهید.

اما بیشتر یا تمام صفحات فرود شما از یک قالب مشابه برخوردار هستند که می توانید همان تست را در تمام آنها انجام دهید. این بهترین راه برای سریع تر اطلاعات بیشتر است.

 

در مرحله بعد ، بهترین تصمیم را برای تصمیم گیری در مورد برنده استفاده کنید حتی اگر آزمون به اهمیت آماری نرسیده باشد. استراتژی بهینه سازی نرخ تبدیل بخشی از هنر و بخشی است.

 

در محیط های کم ترافیک، بسیاری از سناریوها را اجرا می کنید که ریاضی فقط شما را بدست می آورد. در این موارد، توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد برنده، از معیار ۵۰ کلیک استفاده کنید.

 

سرانجام، شما می توانید با آزمایش تغییرات اساسی و نه تغییرات کوچک، رویکردی را که ما در بخش بعدی با جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت، در کنار این مانع کار کنید.

یک آزمایش بزرگتر احتمالاً بیشتر بر نرخ تبدیل شما تأثیر می گذارد، به این معنی که برای رسیدن به اهمیت آماری به ترافیک کمتری احتیاج خواهید داشت. یا می توانید سریعتر به آن معیار ۵۰ کلیک برسید.

 

ابزار مقایسه سایتهای الکسا می تواند دقیقاً میزان ترافیک بالقوه شما در صنعت خود را ارزیابی کند. این یک روش عالی برای ارزیابی ترافیک تاریخی رقبا است تا بررسی کنید آیا می توانید به اهمیت آماری برسید یا خیر.

 

ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل استفاده از تست های کوچک قبل از بزرگ

وقتی صحبت از اصول بهینه سازی نرخ تبدیل می شود ، این یک چیز بزرگ است. استفاده از تست های کوچک را قبل از آزمایش های بزرگ متوقف کنید. با آزمایش تغییرات بزرگ شروع کنید که تأثیر معنی داری بر روی تبدیل ها می گذارد.

بسیاری از تبلیغ کنندگان با آزمایش چیزی که فقط ممکن است تأثیر جزئی در نرخ تبدیل داشته باشد، مانند:

آموزش سئو مبتدی رنگ دکمه
آموزش سئو مبتدی کپی دکمه
آموزش سئو مبتدی تغییرات ایجاد شده در زیر برابر
آموزش سئو مبتدی تغییرات در پاراگرافهای بدن را کپی کنید
آموزش سئو مبتدی طراحی اندک در پس زمینه تغییر می کند

در عوض، تغییرات قابل توجهی ایجاد کنید که تأثیر ماندگار و قابل توجهی از خفاش بر جای بگذارد.

این تغییرات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

آموزش سئو مبتدی طراحی مجدد منوی پیمایش
آموزش سئو مبتدی طراحی مجدد صفحه بالای برابر
آموزش سئو مبتدی طراحی مجدد نگاه و احساس کل صفحه
آموزش سئو مبتدی عناصر مهمتر را در بالای صفحه حرکت دهید
آموزش سئو مبتدی تغییر درخواست اصلی که شما در عناوین می فروشید (ترس از از دست رفتن در مقابل افزایش وضعیت)

از تقسیم بندی روانشناختی برای یادگیری هرچه بیشتر در مورد چشم انداز خود استفاده کنید. با این کار ، می توانید قانع کننده ترین روانشناسی را در تاکتیک های CRO خود وارد کنید و بزرگترین پیشرفت را برای تبدیل ها بدست آورید.

 

ابزار جستجوگر جستجوگرها از طریق صفحه الکسا و ابزارهای حسابرسی SEO می توانند ایده هایی در مورد چگونگی بهینه سازی صفحه خود به روشی مؤثر به شما ارائه دهند.

از آنها برای کشف راه هایی برای بهینه سازی محتوای خود استفاده کنید تا یک تجربه کاربری بهتر ، بهبود دید و تقویت عملکرد جستجو داشته باشید.

ایجاد تغییرات در بهینه سازی نرخ تبدیل دویدن بیش از حد بسیاری از آزمایشات و پاپ آپ در همان صفحه به طور هم زمان

بسیاری از مبتدیان با تکنیک های بهینه سازی تبدیل دیوانه می شوند و همزمان چندین آزمایش را در یک صفحه اجرا می کنند. جالب است که شما پمپ شده اید ، اما همچنین دقیق نگه داشتن اطلاعات نیز مهم است.

اجرای چندین آزمایش به طور هم زمان بر صحت تجزیه و تحلیل تأثیر می گذارد زیرا هر عنصر جدید ممکن است بر نتایج دیگران تأثیر بگذارد (یا مخدوش کننده باشد).

علاوه بر این، اجرای تعداد زیادی جعبه پاپ آپ، میله سلام و طراحی سایت در همان جلسه کاربر، تجربه کاربر را مختل می کند. به احتمال زیاد، کاربران شما ناراحت و گیج می شوند و این می تواند درک برند ، مدت زمان جلسه و اعتماد را به خطر بیندازد.

 

اجرای آزمایشی با بسیاری از متغیرهای تغییر یافته ، به نام یک آزمون چند متغیره ، معمولاً فقط برای سایت های پر ترافیک کار می کند و لازم نیست برای دستیابی به نتایج عالی.

این روش را به متخصصان فصلی واگذار کنید. حتی ممکن است نیاز به استفاده از آن را احساس نکنند. درعوض، در حالی که به تجربه کاربری توجه داشته باشید، بر روی تست های اسپلیت بالاترین تأثیر بگذارید.

نتیجه

وقتی صحبت از استراتژی بهینه سازی نرخ تبدیل می شود، بیشتر مبتدیان نمی دانند از کجا شروع کنند یا چه اشتباهاتی را می توانند انجام دهند.

شما می توانید با پیروی از پنج روش بهینه سازی نرخ تبدیل بهترین روشهایی که در اینجا تحت پوشش قرار داده ایم، تبدیل های خود را به طور چشمگیری افزایش داده و زمان و هزینه تلف شده را از بین ببرید.

 

قبل از اجرای یک آزمون، از این لیست لیست بهینه سازی نرخ تبدیل استفاده کنید تا در مسیر باشید:

آموزش سئو مبتدی تغییرات را بر اساس داده ها و نه نظرات تغییر دهید.
آموزش سئو مبتدی اطمینان حاصل کنید که پیام رسانی از آگهی به صفحه فرود هماهنگ و تراز شده است.
آموزش سئو مبتدی منتظر اهمیت آماری نباشید، مگر اینکه ترافیک کافی برای انجام این کار را سریع داشته باشید.
آموزش سئو مبتدی با استفاده از عناصر کلیدی، مانند تصاویر عناوین و قهرمانان، به جای بخش هایی با معنی کمتر مانند رنگ دکمه ، ازمایش کنید.
آموزش سئو مبتدی چندین عنصر را همزمان آزمایش نکنید.

شما می توانید این نکات را در هر استراتژی بازاریابی CRO، در هر صفحه اعمال کنید. و برای راهنمایی بیشتر در آن بخش، حتما راهنمای نهایی تدوین استراتژی بازاریابی را بررسی کنید.

برای بهینه سازی صفحات خود برای جستجو آماده هستید؟

برای اولویت بندی بهینه سازی سایت خود از این بهترین روش های CRO و ابزار SEO SEO استفاده کنید. امروز در برنامه پیشرفته، ابزار Audito SEO، جستجوگر جستجوگرها در صفحه و موارد دیگر را به صورت رایگان امتحان کنید.

 

موفق باشید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× سوالی دارید؟