۶۰ دقیقه برای ثروتمند شدن

۶۰ دقیقه برای ثروتمند شدن

متاسفانه بسیاری از مردم فقط رویای ثروتمند شدن را دارند و برای تحقق آن حاضر به کسب اطلاعات در این موضوع نیستند.

آنها ترجیح می‌دهند قواعد ذهنی خودشان و اطرافیانشان را دنبال کنند تا اینکه باورهای جدیدی را برای کسب ثروت بپذیرند.

باید بدانیم که ساز و کار مشخصی برای ثروتمند شدن وجود دارد که بیشتر ثروتمندان از آن استفاده کرده‌اند. کاری که شما باید انجام دهید، این است که ثروتمند شدن را به عنوان یک پروژه بزرگ در زندگی خودتان تعریف کنید. پروژه‌ای که قرار است در قالب چهار قدم ضروری و مهم برداشته شود.

در این آموزش مربیان بزرگ، شناخته شده و ثروتمند دنیا در خصوص این ساز و کار به شما آموزش می‌دهند. این مربیان به شما یاد خواهند داد که چطور می‌توانید فقط در چهار قدم، آمادگی ثروتمند شدن را در خودتان ایجاد کرده و فراوانی را به زندگی خودتان بیاورید.

 

در مورد رابرت کیوساکی بیشتر بدانیم

رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است.

میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند.

از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آن‌ها و ارتباط فوق‌العاده این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه است.

شاخص‌های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش وی توانسته‌است تحسین بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد.

رابرت تی. کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، صاحب پرفروش‌ترین کتاب سال در طول شش سال اخیر شده‌ است.

همچنین او سرمایه‌گذار، مؤسس و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی است که توانسته با ارائه روش‌ها و استراتژی‌های جدید مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند.

 

[/vc_column_text]

بخش اول

بخش دوم

[/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× سوالی دارید؟