۷ راه برای افزایش فروش با استفاده از سئو

افزایش فروش با استفاده از سئو

بقای هر کسب و کار به فروش بستگی دارد و در شرایط کنونی مدرن و حرفه ای، افزایش فروش نیاز به حضور قوی دیجیتال مارکتینگ دارد و در این مقاله روشهای فروش با استفاده از سئو را پی خواهیم گرفت.

در سال ۲۰۱۷ تجارت الکترونیکی ۲.۳ تریلیون دلار فروش جهانی به خود اختصاص داده است و پیش بینی می شود این تعداد تا سال ۲۰۲۱ به ۴.۸۸ تریلیون دلار افزایش یابد.

اگر می خواهید تجارت شما بخشی از این فروش ها را بدست آورد، داشتن یک بهینه سازی موتور جستجوی قوی بسیار مهم است.

ناگفته نماند که دنیای تجارت الکترونیکی بسیار مهم است و یادگیری و اجرای تکنیک های مهم SEO می تواند به شما و کسب وکارتون کمک کند تا یک دید بیشتری را به مشتریان وفادار که در نهایت باعث افزایش فروش میشود, داشته باشید.

اما SEO به طور مداوم در حال تحول است و بهترین شیوه ها با گذشت زمان تغییر می کنند، بنابراین می توان اینگونه برداشت کرد که شما برای افزایش فروش, با بهینه سازی و سئو کسب و کار خود را انجام می دهید، دشوار است!

اگر این احساس را دارین که خیلی سخته و توانایی اینکه بروز ماندن با تکنولوژی که هر روز منجر به تغییر می شود را ندارین، ناامید نشوید!

تکنیک های فوق العاده زیادی وجود دارد که می توانید آنها را پیاده سازی کنید، و امروز برخی نکات عالی در مورد بهترین راه های استفاده از سئو برای افزایش فروش را یاد خواهید گرفت.

7 راه برای افزایش فروش با استفاده از سئو
7 راه برای افزایش فروش با استفاده از سئو

۱. کلمه کلیدی هوشمندی باشید

کلمات کلیدی در SEO به شکلی که قبلاً استفاده می شدند، استفاده نمی شوند، اما هنوز هم بخش مهمی از معادله در بحث سئو در هر کسب وکاری هستند. بدون کلمات کلیدی، ممکن است کاربران موتورهای جستجو هنگام جستجو به دنبال شما نباشند، به همین دلیل کلمات کلیدی سنگ بنا و ساختار استراتژی SEO شما هستند.

مثلاً بیایید تصور کنیم که تجارت و کسب و کار شما فروش فیلتر هوای خودروهای سبک و سنگین است. بنابراین شما باید کلماتی فریبنده یا کلماتی که هم کابران دنبال آن هستند و هم اینکه کاربر با دیدن آن کلمات در واقع میخکوب شود.

با این حال، کلمات کلیدی و عباراتی دیگر وجود دارد که مشتریان مطمئناً برای یافتن محصولاتی دقیقاً مانند شما که دنبال یک تولید کننده فیلتر یا هر چیزی که نیازمند آن هستید، از آنها استفاده می کنند.

برای این منظور و شروع به اجرای آنها(بهینه سازی سئو) در پیگیری شما و این وظیفه شماست که:

Modireideal Marketing محتوا
Modireideal Marketing صفحات وب
Modireideal Marketing آدرسهای اینترنتی
Modireideal Marketing عناوین
Modireideal Marketing توضیحات تصویر
Modireideal Marketing ابرداده
Modireideal Marketing عناوین صفحه
Modireideal Marketing و ایمیلهایی که ارسال خواهید کرد را بصورت هوشمندانه انتخاب کنید.


Google AdWords مکان خوبی برای شروع تحقیقات کلمات کلیدی است، اما تعداد زیادی ابزار برنامه ریزی دیگر برای کلمات کلیدی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

کلمات کلیدی طولانی مدت را فراموش نکنید، زیرا نیمی از تمام جستجوهای جستجو به طول چهار کلمه هستند، رقابت کمتری برای این عبارات وجود دارد و نرخ تبدیل بالاتری نیز دارند.

هنگامی که در جعبه ابزار خود کلمات کلیدی مناسبی دارید، آنها به شما کمک می کنند تا با افرادی که به دنبال خرید کالای فروشی شما هستند، ارتباط برقرار کنند.

 

 ۲. ایجاد محتوا ستاره ای

7 راه برای افزایش فروش با استفاده از سئویک چیزی با ارزش دارید که می توانید به کاربران اینترنتی و یا مشتریان خود ارائه دهید، و منبعی قابل اشتراکی است که می توانید برای رسیدن به مخاطبان جدید استفاده کنید.

در اینجا چگونگی تولید محتوا برای افزایش فروش ارائه شده است: کاربران محتوایی مربوط به محصول یا خدمات مشابه آنچه ارائه می دهید، را در اینترنت به اشتراک می گذارید، آنها در پست های رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها، صفحات وب و سایر محتواهایی که برای پاسخگویی به آنها طراحی شده اند، روبرو می شوند.

درج پاسخ سؤالاتی که برای کاربران احتمال پیش می آید، یا ارائه اطلاعات، و دیگر اطلاعات مفید در رابطه با محصول یا سرویس شما است موجب می شود تصمیم گیری را برای آنها تسهیل کند.

وقتی کاری می کنید تا بهترین، مناسب ترین، جذاب ترین و معتبرترین مطالب را در اینترنت داشته باشید، کاربران قبل از سایر برندها، برند شما را پیدا می کنند و این فرصتی است برای ایجاد روابط و تبدیل آنها به مشتریان.

محتوای عالی به اشکال مختلفی ارائه می شود، و هدف شما باید پرورش و ایجاد محتوا در انواع مختلف از جمله:

modireidealوبلاگها
modireidealویدیو (که می تواند نتایج جستجوی ارگانیک را ۵۰ برابر بیشتر از محتوای مبتنی بر متن تقویت کند)
modireidealاینفوگرافیک
modireidealپادکست ها
modireidealتصاویر متحرک
modireidealمحتوای ایجاد شده توسط کاربر
modireidealوبلاگهای مهمان
modireidealکتابهای الکترونیکی و عکسهای سفید
modireidealراهنماهای چگونگی دسترسی به سرویسهای ارائه شده
modireidealلیست ها
modireidealبررسی محصولات

در محتوا قرار دارد و هنگامی که شما یک استراتژی ورودی قوی را داشته باشید و محتوای خوبی برای کاربران داشته باشید، در این صورت مشتریانی را خواهید دید که درب تجارت الکترونیکی شما را می کوبند.

با این حال، به یاد داشته باشید که بهینه سازی تمام مطالب خود را با کلمات کلیدی مربوطه انجام دهید، و اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مورد استفاده شما مربوط به قطعه و نوع محتوایی است که ارائه می دهید.

 

برای رشد مخاطبان خود و رسیدن به هدف، از Social استفاده کنید

رسانه های اجتماعی در افزایش فروش با سئو
رسانه های اجتماعی یکی از سریعترین عناصر یک استراتژی جامع و مدرن سئو است، و به این دلیل است که تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان برای تعامل با مارک ها به این سکوها روی می آورند.

نزدیک به ۸۰ درصد مردم وقتی می خواهند محتوای جالب پیدا کنند، به فیس بوک, تلگرام، اینستاگرام و… روی می آورند و این بدان معنی است که فرصتی بزرگ برای شما وجود دارد که بتوانید مخاطبان جدیدی در رسانه های اجتماعی پیدا کنید، چشم اندازهای بیشتری را جذب کنید و روابط پایدار با مشتریان برقرار کنید.

فراتر از این، رسانه های اجتماعی همچنین راهی عالی برای نشان دادن سمت و سوی انسانی سازمان شما است، که می تواند به لطف منابعی مانند تبلیغات در اینستاگرام و فیس بوک و دیگر رسانه ها به عنوان یک ابزار بازاریابی مستقیم مورد استفاده قرار گیرد و حتی می توانید از سایت های اجتماعی برای تقویت تلاش های مشتری خود استفاده کنید.

 

۴. سئوی محلی و رفتن بطرف موبایل

 

افزایش فروش با استفاده از سئو
افزایش فروش با استفاده از سئو

دو مورد از مهمترین تغییر در بهترین شیوه های سئو که در سال های اخیر بوجود آمده است، تأکید بر محتوای تلفن همراه و سئوی محلی و منظقه ای  است و این دو دست به دست هم می دهند تا بهترین نتیجه را دربر داشته باشند.

جستجوگرهای محلی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند زیرا بیشتر مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه برای جستجوی مشاغل استفاده می کنند زیرا ۳۰٪ از کل جستجوهای اینترنت با تلفن همراه انجام شده که سئوی محلی در این شیو بیشتر می درخشد.

علاوه بر این، بیش از ۷۰٪ مردم پس از انجام جستجوی محلی به یک کسب وکار اطراف خود مراجعه می کنند، بنابراین اگر می خواهید تجارت را به فروشگاه فیزیکی یا تجارت الکترونیکی خود هدایت کنید، باید روی محتوای محلی (از جمله کلمات کلیدی محلی و صفحات فرود) متمرکز شوید، و باید اطمینان حاصل کنید که ردپای دیجیتالی شما کاملاً سازگار با موبایل است.

 

۵. سئو در صفحات وبسایت

دلایل زیادی وجود دارد که چرا جستجوگرها روی صفحه برای موفقیت شما بسیار مهم است، بنابراین اگر می خواهید فروش خود را افزایش دهید، باید به تکنیک های صفحه توجه کنید.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که به طور خلاصه می توان گفت: سئو در صفحات، سایت شما را کاربرپسندتر می کند، این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم می کند که صفحات شما را فهرست بندی کنند، رتبه بندی جستجوی شما را افزایش داده و به شما کمک می کند تا روی بهینه سازی عناصر اساسی مانند تصاویر تمرکز کنید.

اگر با SEO در صفحه آشنا نیستید ، در اینجا برخی از مهمترین مراحل انجام شده است:

Modireideal Marketingایجاد برچسبهای عنوان منحصر به فرد و توصیفی
Modireideal Marketingافزایش سرعت بارگذاری صفحه برای کاهش نرخ گزاف گویی
Modireideal Marketingنوشتن متن جایگزین توصیفی و بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی برای تصاویر
Modireideal Marketingبهینه سازی عناوین با کلمات کلیدی و توضیحات مربوطه
Modireideal Marketingپیوند محتوای سایت با پیوندهای داخلی برای بهبود ناوبری و فهرست بندی با استفاده از URL های معقول و آسان برای خواندن
Modireideal Marketingنوشتن توضیحات متا برای بهبود دید در صفحه نتایج موتور جستجو و بهبود ارتباط

 

۶. اعتبار خود را با دقت مدیریت کنید

مدیریت اعتبار (Reputation) همیشه چیزی نیست که افراد هنگام بحث درباره سئو درباره آنها صحبت می کنند، اما این یک عنصر مهم است که نباید از آن چشم پوشی کرد.

مدیریت اعتبار معروفیت همه چیز در مورد کنترل آنچه مردم هنگام جستجو به صورت آنلاین از طریق تجارت شما می بینند، است.

به عنوان مثال، آنها خواهند گفت شما رستورانی بودید که چندین بار رتبه سرویس دهی را پشت سر هم دریافت کردید و حتی با افراد بسیار معروف در فیس بوک وارد یک اسپات شدید.

پس از آن، هر مشتری بالقوه که از اینترنت استفاده می کند و بخواد تصمیم بگیرد که در محل شما ناهار بخورد یا نه، پیش از هر چیز دیگری با بررسی های اینگونه بحث رسانه های اجتماعی روبرو خواهد شد و این از آن پس شهرت رستوران شما خواهد بود.

بنابراین، مدیریت اعتبار شما, اعتبار همه چیز را در مورد اطمینان از اینکه بهترین راه را به صورت آنلاین به بازار ارائه می دهید.

با این اوصاف وقتی مشتریان به دنبال شما هستند، می توانید انجام این موضوعات را انجام دهید:

همیشه هنگام تعامل با مشتریان حرفه ای باشید
به طور منظم بررسی های آنلاین را مرور کنید
در حال پاسخگویی به بررسیهای منفی به سرعت ، آرام و حرفه ای هستیم
تشویق نظرات و توصیفات مثبت از مشتریان راضی

 

۷. یک استراتژی یکپارچه برای پیگیری تدوین کنید

هنگامی که می خواهید SEO برای شما کار کند، نمی تواند کاری باشد که به صورت پاره وقت یا با حداقل تلاش انجام دهید.

برای رونق دادن به  فروش با سئو، باید با تلاش و کوشش خود را باهوش و متعهد بدانید، این بدان معنی است که داشتن یک استراتژی محکم است که تمام مؤلفه های مورد بحث در اینجا را در اختیار شما قرار دهد.

برای تحقق این هدف، به تیمی در محل احتیاج دارید که با بهترین شیوه های سئو آشنا باشد و افرادی که می توانند اهداف شرکت شما را بررسی کنند تا یک استراتژی بلند مدت را ایجاد و پیاده سازی کنند که به شما در دستیابی به آنها کمک کند.


SEO مهم موفقیت هر کسب و کار مدرن است، نه تنها به این دلیل که می تواند دید شما را افزایش دهد، بلکه به این دلیل است که می تواند به شما در افزایش رونق فروش با جذب کاربران بیشتر به سایت خود کمک کند، فرصت های بیشتری برای تبدیل به مشتری فراهم می کند.

ابزارهایی را که برای افزایش نرخ تبدیل نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد. اما سئو موجودی چندوجهی است و نکات اصلی برای تمرکز در مورد تمایل به افزایش فروش شامل موارد زیر است:

 تحقیق، انتخاب و اجرای کلمات کلیدی مرتبط

 با استفاده از کلمات کلیدی به طور استراتژیک در همه جا می توانید

 ایجاد محتوای جذاب و مهیج که لذت و اطلاع رسانی کند

 استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد مخاطبان خود و ایجاد روابط با تمرکز بر SEO محلی

 اطمینان حاصل کنید که استراتژی دیجیتالی شما بهینه شده است

 سخت کار کردن در جستجوگرها روی صفحه که به شما اطمینان می دهد سایتی دارید که چشم

 اندازها را جذب و حفظ خواهد کرد

 نگه داشتن شهرت آنلاین

سرانجام، به یاد داشته باشید که ایجاد و حفظ یک استراتژی جامع که اولویت بندی همه این عناصر است به همان اندازه عناصر مهم است.

زیرا این بهترین راه برای اطمینان از ساخت یک دستگاه سئو خوب روغنی است که به شما در رونق فروش کمک می کند.

 

موفق باشید!

منبع: مدیر ایده آل

 

 

‫2 نظر ارسال شده در “۷ راه برای افزایش فروش با استفاده از سئو

  1. مدیریت سایت: مهندس سعید عاملی :

    امتیاز بینندگان:۵ ستاره

نظرها بسته شدند.

پیشنهاد ویژه زمستانه

یه پیشنهاد 80 درصدی براتون داریم!

قیمت اصلی 1.300.000 تومان