نکات مهم درباره اینستاگرام

نکات مهم اینستاگرامی

بهتره برای ورود به اینستاگرامی کاری رو انتخاب کنید که در آن مهارت یا تجربه دارید یا به ان کار علاقه دارید و از طرفی چیزی باشه که مردم تمایل دارند بخاطرش هزینه کنند.

 

ارتباط سازی در اینستاگرامی

یکی از سه عامل رسیدن به اکسپلور تعامل و ارتباط سازی هست. ما دو مدل تعامل داریم:

تعامل با هم صنف ها

تعامل با هم صنفهای خودتون یعنی پستهاشون رو لایک کنید، براشون کامنت بزارید و به استوریهاشون واکنش نشان بدهید و حتی گاهی پستهاشون رو استوری میکنم.

تعامل با فالوورها

ارتباط داشتن با فالوورها یعنی دایرکت ها و کامنت هاشون رو جواب بدید و بی تفاوت نباشید.در این جواب دادن ها سعی کنید با فالوورهاتون دوست بشید و ارتباط بینتون قوی تر بشه.

این ارتباط سازی باعث میشود فروش شما افزایش یابد، لایک و کامنتهارو افزایش یابد، اثرگذاری شما بیشتر شودو اینستاگرامی شمارا ربات حساب نکند و این را بدانید که ارتباط با بخشیدن شروع میشه که بی دریغ آموزشهای خودتون را در اختیار طرف مقابلتان قرار دهید.

 

تولید محتوا

یکی دیگر از گزینه ها،تولید محتوا در اینستاگرامی هست که مهمتربن عامل در جذب فالوور و ماندن افراد در پیج شما است. اما تولید محتوا قطعا فوت و فن های خاص خود را دارد.

 

1. اطلاعات خود را آپدیت کنید

سعی کنید مدام در حال یادگیری و آموزش دیدن باشید. کتابها و مقالات در حوزه کاری خود را مطالعه کنید تا بتوانید به روزترین محتوا را تولید کنید.

2. دست به قلم باشید

برای نوشتن محتوا باید دست به قلم باشبد یعنی این توانایی را داشته باشید که از هر موضوعی و یا مهارتی که دارید محتوای عالی تولید کنید و بتوانید منظور خودرا به مخاطبانتان برسانید.

 

3. زبانتان را تقویت کنید

خیلی از مطالبی که دنبالش هستید هنوز ترجمه نشده اند پس باید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تا بتوانید چند مقاله اورجینال را بخوانید.

4. استفاده از نرم افزارها

یک تولید کننده محتوا خوب باید کمی با نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ آشنایی داشته باشد که بتواند بهترین ادیت را برای پستهایش انجام دهد. سعی کنید از قالبهای زیبا برای پست و استوریهاتون استفاده کنید تا مخاطب قبل از خواندن کپشن جذب پست شما شود.

 

 

 

شناخت اینستاگرامی و ترفندها

اینستاگرامی ترفندهایی دارد که با انجام آنهاخیلی راحت تر میتوانید به اکسپلور راه پیدا کنید، فالوور واقعی جذب کنید، محصول و خدمات خود را تبلیغ کنید و افزایش فروش رو در فضای مجازی تجربه کتید.

 

استفاده از Alt

اینستاگرامی،گزینه ای بنام  A l t  را فعال کرده است که مشابه سئو در وب سایتها هست.

پس شما با نوشتن این گزینه که باید یک لغت تک کلمه ای باشد به مخاطبینتان که وارد اینستاگرامی میشوند کمک میکنید که راحت تر و سریع تر به مختوای شما دسترسی پیدا کنند. زیرا با سرچ کلمه مورد نظر، اینستاگرامی صفحه شما را براساس Alt که انتخاب کردید و نیاز مخاطبین است، نشان میدهد.

برای نوشتن Alt  زمانی که پست خود را میگذارید و کپشن مینویسید این مراحل را طی کنید.

Setting advanced write Alt text   >  save

آنجا که نوشته write Alt text کلمه کلیدی محتوای خود را بنویسید و سپس save را انتخاب کنید.

 

استفاده از هشتگ

اولا بیش از ۳۰ هشتگ نمیتوانید استفاده کنید و ثانیا شما اگر ۵ هزار تا فالوور دارید نباید برید پیج هایی که ۱۰۰ هزارنفر فالوور دارند را بررسی کنید و هشتگهای آنها را که به پیج شما مربوط است را بزارید.زیرا استفاده از هشتگهای پر بازدید باعث افت پیج شما میشود.زیرا وقتی کسی آن هشتگ را سرچ میکند، اینستا ابتدا پیج ها با مخاطب و تعامل بیشتر را به آنها نشان میدهد. پس سعی کنید از هشتگهای مربوط به محتوای خودتان استفاده کنید.

 

موفقیت در ساعات اوج

بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرامی زمانی هست که بیشتر کاربران آنلاین هستند که بتوانند پست ما را ببینند. بهترین زمان برای اغلب پیج ها ۹صبح.

۱تا ۳ بعد ازظهر و ۹ شب است. سعی کنید پستهایی که میگذارید را استوری کنید تا مخاطبینی که آنلاین نیستند و پست را از دست میدهند با دیدن استوری از گذاشتن پست جدید شما اگاه شوند.

 

شاد و بن

خیلی مراقب باشید که شاد و بن نشوید. شاد و بن  بلاک کردن و مسدود کردن محتوای کاربرانی است که محتوایی برخلاف قوانین اینستاگرامی منتشر کردند‌.اگر شما شاد و بن شده باشید، محتوای شما برای کسانی که شمارا فالو نکردند و از طریق سرج هشتگ و اکسپلورآماده اند، نشان داده نمیشود.

چطور شاد و بن نشیم؟

modireidealاز هشتگهای ممنوعه و منقضی استفاده نکنید.

modireidealاز برنامه های فالو اتوماتیک و خرید فالوور استفاده نکنید.

modireidealبه استفاده از هشتگهای تکراری پلیان دهید

modireidealمطمئن شوید از طرف کاربران ریپورت نشدید.

 

 

موفق باشید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه زمستانه

یه پیشنهاد 80 درصدی براتون داریم!

قیمت اصلی 1.300.000 تومان