چگونه یک حضور آنلاین برای کسب و کار خود ایجاد کنید؟

حضور آنلاین برای کسب و کار

بالاخره تصمیم گرفته اید که تجارت شما به حضور آنلاین کسب و کار نیاز دارد. این فوق العاده است! حضور آنلاین می تواند شما را با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کرده و قدم و قانونی بودن کلی شما را به عنوان یک تجارت افزایش دهد. مصرف کنندگان تمایل دارند به شغلی اعتماد کنند که بتوانند بصورت آنلاین در جهت اعتماد و سطح کاری تحقیق و بررسی کنند ، تا یک تجارت بدون حضور آنلاین.

من به بسیاری از مشاغل کمک کرده ام که به عصر دیجیتال بپیوندند ، و این مقاله شما را در مسیر صحیح قرار می دهد تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید. حتی اگر از قبل تصمیم گرفته بودید که کسب و کارتان را آنلاین کنید، پیشنهاد می کنم از پیشنهادات من استفاده کنید تا مطمئن شوید که تمام قطعات و ابزار مورد نیاز تصمیم خود را در اختیار دارید.

 

راهنمای آنلاین محلی

اگر می خواهید تجارت خود را آنلاین کنید ، یکی از سریعترین راه های انجام این کار ارسال به دایرکتوری های محلی ، همچنین به عنوان نقل قول ها است. نقل قول ها دایرکتوری های آنلاین مشاغل هستند که به افراد کمک می کنند شما را پیدا کنند ، حتی اگر وب سایت ندارید.

هر وقت در Google Maps برای یک تجارت جستجو می کنید ، این نتایج در واقع استنادهایی در فهرست Google My Business هستند.

چند تا از فهرست های معروف عبارتند از:

 

کسب و کارهای محلی بیشترین سود را از ایجاد استناد به دست می آورند. به عنوان مثال ، اگر شما یک فروشنده ماهی هستید و مردم در جستجوی ماهی سفید در منطقه خود هستند ، ممکن است در نتایج آنها ظاهر شوید.

حتی اگر یک شغل محلی نیستید ، می توانید مکان دفتر خود را در اکثر دایرکتوری ها ارسال کنید. آنها هنوز هم دایرکتوری های تجاری هستند و می توانند افراد را به سمت تجارت شما سوق دهند.

 

ایجاد استناد

لیست کردن در اکثر فهرستهای محلی رایگان و آسان است. ابتدا ، جستجو کنید که آیا شغل شما قبلاً ذکر شده است یا خیر. اگر چنین باشد ، معمولاً پیوندی برای “مطالبه” مشاغل وجود دارد. برای ادعای لیست خود باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. اگر درج نشده است ، برای یافتن مشاغل ذکر شده در ایجاد کسب و کار یا ایجاد یک حساب کاربری به سایت مراجعه کنید. این روند در اکثر سایتها سریع و ساده است.

وقتی حساب خود را ایجاد کرده و شغل خود را ادعا کردید ، ممکن است شما مالکیت را تأیید کنید. این کار معمولاً به یکی از دو روش انجام می شود: در صورت وجود با شماره تلفن در وب سایت شما تماس می گیرند ، یا آنها یک کارت پستال را با یک کد به آدرس کسب و کار ارسال می کنند. پس از تأیید مالکیت ، می توانید طبقه بندی مشاغل ، ساعات کار ، شماره تلفن و وب سایت خود را به روز کنید.

Whitespark یک ابزار رایگان جالب برای بررسی میزان استنادهای فعلی شما است. هر زمان که مشتری شغلی جدیدی دارم ، همیشه استنادهای موجود آنها را بررسی می کنم تا ببینم کدام یک را باید بسازم تا حضور آنلاین آنها را گسترش دهم.

 

ساخت وب سایت

ایجاد یک وب سایت برای تجارت شما این روزها راحت تر از همیشه است. این مانند دهه 90 جایی نیست که شما باید بدانید چگونه کد گذاری کنید. خوشبختانه شما احتمالاً هرگز نمی دانید که یک مفرد “؛” در جای اشتباه می تواند کل چیز را بشکند.

می توانید خودتان یک وب سایت بسازید یا یک فریلنسر را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. اگر می خواهید این کار را خودتان انجام دهید ، دو کار برای شروع کار وجود دارد: نام دامنه و هاستینگ.

نام دامنه مانند علامت تجاری شماست. اینگونه است که مردم با شما به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنند. آموزش اصول بازاریابی و موفقیت در کسب و کار نمونه ای از نام دامنه است. ژورنال موتور جستجو برای انتخاب نام دامنه نکات فوق العاده ای در مورد لیست کارها دارد.

 

میزبان و سازندگان سایت

هاستینگ فضایی است که بطور آنلاین برای شغل خود ، سرور اجاره می دهید. گزینه های بسیاری وجود دارد که در آن می توانید وب سایت خود را میزبانی کنید ، اما اجازه دهید آن را خیلی فنی بحث نکینم. درعوض ، شما احتمالاً باید به سازندگان سایت توجه کنید که سایت شما را به سرعت و به راحتی ایجاد می کند.

برای یک وب سایت ساده برای مشاغل محلی ، معمولاً موارد زیر را توصیه می کنم:

طلاهاست

پارس پک

ایران سرور

استفاده از آنها برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده و بدون دانستن کد بسیار آسان است. برای بیشتر مشاغل کوچک ، این ابزارها برای شروع مناسب هستند. اگر در یکی از برنامه های آنها ثبت نام کنید ، معمولاً در یک سال نام دامنه رایگان ارائه می دهند.

اگر نیاز دارید که محصولات خود را در وب سایت خود بفروشید ، زرین پال را انتخاب کنید. این یک وب سایت سازنده دیگر است اما به طور خاص برای تجارت الکترونیکی ایجاد شده است.

 

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

اگر وب سایت دارید ، پس کاملاً باید Google Analytics را به آن وصل کنید. Google Analytics در مورد بازدید کنندگان وب سایت شما و چگونگی رشد وب سایت و اعتبار آنلاین شما به شما بینش می دهد.

برای دیدن جزئیات در مورد بازدید کنندگان می توانید از Google Analytics استفاده کنید:

چگونه شما را پیدا کردند (به عنوان مثال از Facebook یا Google)
از چه صفحه ای بازدید کردند
چه مدت در سایت شما بودند
از چه دستگاهی استفاده می کردند
جایی که آنها از آنجا بازدید می کنند (شهر ، ایالت ، کشور)

اطلاعات دموگرافیکی باورنکردنی مانند جنسیت ، سن و چیزهایی که به آنها علاقه مند هستند را نیز به شما می دهد. بعلاوه ، می توان صادرات داده ها را برای برتری شما بررسی و گزارش گیری عمیق انجام دهد.

 

تنظیم Google Analytics

فرایند در اینجا بسته به نحوه ایجاد وب سایت شما متفاوت خواهد بود. به طور کلی ، نصب بسیار ساده است. با مراجعه به سایت Google Analytics شروع کرده و برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید.

پس از پاسخ دادن به چند سوال اساسی ، یک قطعه کد را برای نصب در وب سایت خود به شما می دهد. اگر از سازنده وب سایت مانند Wix یا Squarespace استفاده کرده اید ، می توانید در تنظیمات برای شناسه Google Analytics خود مکانی پیدا کنید. شناسه خود را وارد کنید تا برای شما نصب شود.

 

کنسول جستجوی Google

یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند رایگان Google ، کنسول جستجو است. با این کار اطلاعاتی درباره نحوه یافتن وب سایت شما در Google به شما نشان داده می شود. این به شما می کند که کدام جستجوی جستجو سایت خود را در نتایج نشان می دهید ، سایت شما برای آن دسته از نمایش داده ها که در چه موقعیت و مکانی قرار دارند و تعداد افرادی روی لینک سایت شما کلیک کرده اند.

ویژگی جستجو بیشترین ویژگی مورد استفاده در کنسول جستجو است. با این حال ، این کار بیشتر از این است که به شما بگوید سایت شما در چه رتبه هایی قرار دارد. همچنین کمک می کند تا به شما اعلام کند چگونه سایت شما در Google ظاهر می شود یا در وب سایت شما مشکلی وجود دارد. اگر به هر دلیلی یک صفحه در Google نشان داده نمی شود ، معمولاً می توانید دلیل آن را در کنسول جستجو پیدا کنید.

به صورت رایگان در سایت ثبت نام کنید و سایت خود را اضافه کنید. از شما می خواهد مالکیت وب سایت را تأیید کنید. اگر Google Analytics را قبلاً اضافه کرده اید ، می توانید آن را به حساب خود پیوند دهید و از آن به عنوان تأیید استفاده کنید. اگر Google Analytics را اضافه نکرده اید ، چندین گزینه دیگر مانند اضافه کردن با یک کد در سایت خود یا بارگذاری یک فایل وجود دارد.

 

پروفایل های رسانه های اجتماعی

بله ، لازم نیست پروفایل رسانه های اجتماعی خود را ایجاد کنید حتی اگر قصد استفاده از همه آنها را ندارید ؛ این به شما کمک می کند ، به خصوص اگر وب سایت دارید. این امر به این دلیل است که وقتی پروفایل خود را ایجاد می کنید ، می توانید پیوندی به سایت خود ایجاد کنید که این خوب است. من مشتریانی داشتم که از Pinterest استفاده ای ندارند زیرا جمع آنها در آنجا نیست ، اما با ایجاد حساب کاربری ، پیوند جدیدی به وب سایت خود دارید که به SEO کمک می کند.

همچنین در مدیریت شهرت کمک می کند. اگر به دلایلی شخصی خود را به عنوان مشاغل شما در رسانه های اجتماعی به تصویر بکشد ، می توانید مردم را به حساب رسمی خود نشان دهید. من معمولاً پروفایل های اجتماعی خود را در قسمت یا صفحه ی سایت های خود قرار می دهم تا بتواند تأیید کند که این حساب رسمی است.

ابتدا با این پروفایل ها شروع کنید:

modireidealصفحه فیس بوک
modireidealاینستاگرام
modireidealتوییتر
modireidealپینترست
modireideal
YouTube

 

پلتفرم های اجتماعی بی شماری دیگری وجود دارد که می توانید برای آنها ثبت نام کنید ، اما این پنج پایه و اساس خوبی هستند. به علاوه همه آنها به شما این امکان را می دهند که به وب سایت خود لینک دهید و دید آنلاین خود را تقویت کنید.

ایجاد پنج حساب رسانه اجتماعی شما نباید بیشتر از 30 دقیقه طول بکشد. اما اگر ترجیح می دهید ، افرادی هستند که این کار را برای شما با مبلغ بسیار پایینی انجام می دهند.

 

نتیجه گیری

هر یک از نکات فوق هنگام ایجاد حضور آنلاین شما اختیاری است. اما اگر می خواهید خود را برای موفقیت تنظیم کنید ، من اکیداً توصیه می کنم که هر یک از آنها را انجام دهید. حداقل اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، حداقل در کسب و کار خود در Google My Business ادعا کنید.

بعد از اینکه همه این موارد را انجام دادید ، می توانید به سمت موارد پیشرفته تری مانند کمپین های تبلیغاتی در Facebook یا بازاریابی ایمیل کار کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه زمستانه

یه پیشنهاد 90 درصدی براتون داریم!

قیمت اصلی 2.200.000 تومان

اینستاگرام