تبلیغات گوگل و رشد کسب و کار

تبلیغات گوگل و رشد کسب و کار

درصورتیکه جدیدا وارد دنیای بازاریابی دیجیتال شده اید، خوش آمدید. راستی چه چیزی باعث شده این قدر دیر تصمیم به استفاده از تبلیغات گوگل بگیرید؟
بازاریابی دیجیتال میدان جنگ جدیدی است که در آن جنگ برندها (علامت های تجاری) برقرار است.
روزهایی که آگهی های بازرگانی تلوزیونی، بیلبوردها و تبلیغات (بی کلام) روزنامه ها، موثر ترین راه برای شناخت یک محصول بود دیگر گذشته است.

درباره استفاده از تبلیغات گوگل

تبلیغات آنلاین به ما فرصتی داده است تا پیام های تبلیغاتی را به سمت نقاطی که تبلیغات در آن ها بسیار موثر است هدف گیری کنیم.

گوگل جایی است که مردم در آن جستجو می کنند چه کاری باید انجام دهند ، کجا بروند و چه چیزی بخرند . آگهی های دیجیتال شما می توانند در همان لحظه در گوگل ظاهر شوند که فردی به دنبال محصولات یا سرویس های مشابه شما باشد.

تبلیغات گوگل در نتایج جستجوی گوگل، شبکه نمایش، یوتیوب، گوگل پلی و دیگر سرویس‌های آن، تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای از تبلیغات هدفمند را ایجاد کرده است که شما می توانید از پتانسیل کامل آن حداکثر استفاده را ببرید.

تبلیغات در گوگل یکی از روش‌های مهم تبلیغات آنلاین است. کسب و کارهای مختلف می‌توانند با کمک تبلیغات در گوگل، فروش خود را افزایش دهند. در این مقاله به مباحث تبلیغات جستجو، تبلیغات بنری گوگل و ریمارکتینگ پرداخته‌ایم.

 

تبلیغات جستجوی گوگل

شبکه‌ی جستجوی گوگل متداول ترین نوع آگهی های Google Ads است و از جمله سرویس های آن است که بیشتر با آن در ارتباط است.

تبلیغات جستجوی گوگل بر اساس یک مدل پرداخت کلیکی روی تبلیغات کار می کند، به این معنی که تبلیغ کنندگان به ازای هر بار کلیک مشتری احتمالی بر روی آگهی خود پول پرداخت می کنند.

اگر هدف کمپین شما اطلاع رسانی باشد، آگهی ها نیز می توانند به گونه ای تنظیم شوند که پرداخت به ازای هر بازخورد صورت گیرد.

مصرف کنندگان کلید واژه ای را در گوگل جستجو می کنند و پس از آن تبلیغات مربوطه بر اساس آنچه که آنها به دنبال آن می گشتند، نشان داده می شود.

آگهی های جستجوی گوگل براساس قیمت پیشنهادی شما در مقایسه با رقبا نشان داده می شود. اما این همه ی آن چیزی نیست که در این فرایند وجود دارد.

با توجه به بازدید میلیونی از سایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (Google Ad-words) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

اين روش سئو و بهینه سازی وب سایت موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود، گروه سایت سازی با تجربه بالا در امر سئو و طراحی وب سایت، تبليغ در گوگل و دارا بودن مدرك رسمي تبليغات در گوگل و با كادر مجرب سالهاست كه اين خدمات را بگونه اي حرفه اي و هموشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد.

از امکانات گوگل ادوردز می توان به موارد زبر اشاره کرد :

  • قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه
  • آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود
  • امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران
  • این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند
  • هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد
  • سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد
  • امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود
  • امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود
  • امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند
  • امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند
  • امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود
  • سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان
  • امکان تعیین هزینه برای هر کلیک

جهت قرار دادن سایت خود در اولین ردیف صفحه اول جستجوی گوگل برای کسب و کار خود و با کمترین هزینه ، همین امروز با ما تماس بگیرید تا با بهترین آنالیز از:

اطلاعات و مشخصات شرکت

اطلاعات نحوه پرداخت

کلمات کلیدی انتخابی شما

مشخص نمودن عنوان برای هر یک از کلمات کلیدی

مشخص نمودن توضیحات مربوط به هر یک از کلمات کلیدی

آدرس وب سایت

مقدار هزینه برای هر یک از کلمات کلیدی را در اختیارتان قرار دهیم

تبلیغات گوگل و رشد کسب و کار
google advertising and business development

اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات گوگل

تنظیم قیمت ها بر اساس محل، دستگاه ، روز و زمان

در حالی که تمرین بالا را انجام میدهید تا پیشنهاداتتان را پایین بیاورید، همچنین باید بررسی کنید و بیابید:

کدام دستگاه بهتر عمل می کند ( موبایل، تبلت، دستکتاپ )

در کدام مکان ها ترافیک کیفیت بهتری دارد ( کشور، شهر، منظقه )

بهترین و بدترین روزهای فروش چه روزهایی هستند

چه زمان هایی در روز فروش بیشتری دارید

 

به یاد داشته باشید که هدف شما کاهش هزینه هر کلیک است، بنابراین هر تغییری که انجام می دهید باید در جهت آن باشد

بر اساس داده های بالا شما می توانید پیشنهاد های خود را برای مکان های مشخص که تبلیغ شما بهتر عمل می کند افزایش دهید یا تبلیغات روی روزهای خاص را اجرا کنید و یا پیشنهاد در بخش تلفن همراه را افزایش دهید چون آن ها بازدهی بالاتری نسبت به دستکتاپ دارند.

 

کلید واژه های منفی بیشتری اضافه کنید

چیزی که باید بخشی از برنامه روزانه یا هفتگی شما باشد این است که کلمات کلیدی جستجو شده خود را بررسی کنید و کلمات کلیدی منفی را جداسازی کنید، کلمات منفی باعث هدر داده نشدن بودجه ی تبلیغاتی شما می شوند.

 

صفحه فرود خود را بررسی کنید

یکی از عوامل بسیار مهمی که با هزینه هر کلیک ارتباط دارد، مرتبط بودن صفحه فرود است، صفحه فرود تبلیغ به طور غیر مستقیم بر امتیاز و هزینه های شما تاثیر می گذارد، برخی از چیزهایی که در مورد صفحات فرود تبلیغات در گوگل باید بدانیم:

1. همیشه کاربران را به صفحه اصلی هدایت نکنید بلکه به یک صفحه اختصاص یافته به محصولات یا خدمات تبلیغ شده در آگهی هدایت کنید.

2. اطمینان حاصل کنید که گوگل به راحتی می تواند صفحه فرود شما را درک کند، دقت کنید که تایتل و توضیحات سایت باید منطبق با کلمات کلیدی و پیام تبلیغاتی شما باشند.

3. صفحات فرود مختلف برای محصولات مختلف ایجاد کنید، شما لازم نیست که همه کاربران را به صفحه فرود یکسان هدایت کنید بلکه صفحات فرود مختلفی را برای محصولان یا سرویس های که تبلیغ می کنید ایجاد کنید.

 

موفق باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.